Ten produkt nie jest już dostępny

Wobler Whitefish SW18F Salmo

OCENA:
4.0/5 (ocen: 4)
 
Uniwersalne, jednokadłubowe, pływające woblery przeznaczone do połowu praktycznie wszystkich drapieżników. Największe modele są znakomitą przynętą na wielkie szczupaki; modele dwuczęściowe są doskonałe na duże pstrągi łowione przy wysokim stanie wody w rzece, zaś wersje jedno- i dwuczęściowa, trzynastocentymetrowa, to ulubiona przynęta spinningistów polujących na głowacice. Sposób prowadzenia: Przy trollingu w morzu i jeziorach holujemy...

czytaj więcej »

Model długość [cm] kolor kotwiczki masa [g] wersja Dostępność Cena
PSA-SW18FGS 18 GS 2 x Nr 4/0 58 pływający
brakbrak
---
PSA-SW18FHP 18 HP 2 x Nr 4/0 58 pływający
brakbrak
---

Uniwersalne, jednokadłubowe, pływające woblery przeznaczone do połowu praktycznie wszystkich drapieżników. Największe modele są znakomitą przynętą na wielkie szczupaki; modele dwuczęściowe są doskonałe na duże pstrągi łowione przy wysokim stanie wody w rzece, zaś wersje jedno- i dwuczęściowa, trzynastocentymetrowa, to ulubiona przynęta spinningistów polujących na głowacice.

Sposób prowadzenia: Przy trollingu w morzu i jeziorach holujemy stosunkowo szybko. Spinningując klasycznie prowadzimy przynętę z różnymi prędkościami, zależnie od łowiska - w rzekach wolniej, w wodach stojących szybciej. Stosując wersję dwuczęściową ściągamy zrywami, wykonując co jakiś czas nieregularne przerwy.

Producent: 

Salmo

Brak komentarzy.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

Rabat - 10%

Zostań stałym klientem
i korzystaj z rabatu 10%

Prezent

do każdego zamówienia

Najniższa cena

dowiedz się więcej

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: