Ten produkt nie jest już dostępny

SAVAGE GEAR SG Dying Minnow KOLOR: Minnow Długość: 10 cm Prologic

OCENA:
4.2/5 (ocen: 21)
 
Rosnąca popularność technik swimmbait i drop shot skłoniła Mads’a Grosell’a do badań nad optymalną przynętą do tych metod. Dziesięciocentymetrowa rybka z bardzo miękkiego plastiku faluje przy najlżejszym poruszeniu zestawem, a drapieżniki, szczególnie sandacze i okonie, nie potrafią się jej oprzeć. Wiele spośród nowych, trafiających na sklepowe półki przynęt wygląda fantastycznie. Mają naturalną...

czytaj więcej »

Model długość [cm] kolor Dostępność Cena
DSS-PRO-36982 10 Minnow
brakbrak
---

Rosnąca popularność technik swimmbait i drop shot skłoniła Mads’a Grosell’a do badań nad optymalną przynętą do tych metod. Dziesięciocentymetrowa rybka z bardzo miękkiego plastiku faluje przy najlżejszym poruszeniu zestawem, a drapieżniki, szczególnie sandacze i okonie, nie potrafią się jej oprzeć.

Wiele spośród nowych, trafiających na sklepowe półki przynęt wygląda fantastycznie. Mają naturalną kolorystykę, są starannie wykonane z materiałów dobrej jakości. To jednak nie wszystko. Większość z nich nie pracuje w wodzie w sposób imitujący żywe przynęty – ofiary drapieżników. Nową gumę kupujemy najczęściej wzrokiem, ponieważ w sklepie nie da się jej przetestować. I dlatego dobrym rozwiązaniem będzie zaufać specjalistom, którzy sami tworzą swoje przynęty, by później trafiały one na rynek jako produkty uznanych firm. Do takich ludzi należy MADS GROSELL – od lat tester firm PRO LOGIC, twórca oferty gum SAVAGEAR.

Wszelkie doświadczenia dowodzą, że najpiękniej wykonana przynęta przegrywa w konfrontacji z tą, która nawet przy przeciętnym wyglądzie, perfekcyjnie imituje w wodzie zachowanie żywej rybki czy innej potencjalnej zdobyczy sandacza czy szczupaka. Decydują tu proporcje budowy przynęty, kształt poszczególnych elementów i wyważenie całego zestawu z własnym obciążeniem lub główką jigową. W ofercie SAVAGEAR Mads potrafił połączyć świetny wygląd przynęt z doskonałą akcją. Efektem są przynęty o bezwzględnej skuteczności.

Przy zakupie 5 szt. Jedna sztuka GRATIS!!!

Producent: 

Prologic

Brak komentarzy.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

Rabat - 10%

Zostań stałym klientem
i korzystaj z rabatu 10%

Prezent

do każdego zamówienia

Najniższa cena

dowiedz się więcej

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: