Ten produkt nie jest już dostępny

Wędka Dragon Team Dragon 14-35 gram długość: 198 cm

OCENA:
4.3/5 (ocen: 30)
 
Wszystkie wędziska z serii Team Dragon wyposażono w uchwyt kołowrotka firmy FUJI oraz przelotki FUJI Alconite, rozmieszczone według tzw. FUJI NEW CONCEPT. FUJI to dziś już legendarna firma. Producent najlepszych na świecie komponentów do zbrojenia klasowych wędzisk - gwarant niezawodności i najwyższej jakości sprzętu. Seria TEAM DRAGON łączy w nierozerwalną całość kilka bardzo istotnych, a jednocześnie bardzo odległych od siebie...

czytaj więcej »

Model ciężar wyrzutowy [g] dolnik [cm] długość [cm] długość transportowa [cm] ilość części [szt.] Dostępność Cena
CHD-28-34-198 14-35 25 198 103 2
brakbrak
---

Wszystkie wędziska z serii Team Dragon wyposażono w uchwyt kołowrotka firmy FUJI oraz przelotki FUJI Alconite, rozmieszczone według tzw. FUJI NEW CONCEPT.

FUJI to dziś już legendarna firma. Producent najlepszych na świecie komponentów do zbrojenia klasowych wędzisk - gwarant niezawodności i najwyższej jakości sprzętu.

Seria TEAM DRAGON łączy w nierozerwalną całość kilka bardzo istotnych, a jednocześnie bardzo odległych od siebie wymagań:
- wykorzystanie najnowocześniejszej technologii konstrukcji grafitowych do zrealizowania specyficznego, nowatorskiego projektu wędzisk,
- stworzenie wędzisk zapewniających najwyższy komfort łowienia,
- dopasowanie ceny produktu do aktualnych możliwości finansowych rynku, czyli umożliwienie korzystania z najnowocześniejszego sprzętu bardzo dużej grupie wędkarzy.

Wszystkie wędziska zaprojektowane zostały przy użyciu technik komputerowych, jako charakteryzujące się akcją szybką (fast) i ekstraszybką (super fast). Za wyjątkiem dwóch bardzo specyficznych modeli o akcji progresywnej (med-fast) do połowu kleni i brzan. Do ich budowy zastosowano tzw. konstrukcję wielomodułową (multimodulus) w oparciu o trzy odmiany grafitu japońskiej firmy TORAY:
- supernowoczesny grafit tzw. space grade, o sztywności 80 mln PSI
- grafit wysokomodułowy 62 mln PSI
- średniomodułowy grafit o podwyższonej sztywności 40 mln PSI Każda szczytówka została oznaczona nazwą serii, długością i ciężarem wyrzutowym.

Producent: 

Dragon

Kategoria: 

Wędki spinningowe

Podobne produkty: 

Wędki spinningowe Dragon

Brak komentarzy.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

Rabat - 10%

Zostań stałym klientem
i korzystaj z rabatu 10%

Prezent

do każdego zamówienia

Najniższa cena

dowiedz się więcej

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: