Wędka Mikado Specialized Trout Spin

OCENA:
4.4/5 (ocen: 9)
 
Pstrąg to dla wielu spinningistów ryba magiczna, uważana za bardzo trudną do złowienia, jednak coraz większa rzesza wędkarzy próbuje swoich sił w starciu z tym kropkowan ym drapieżnikiem. W odpowiedzi na coraz większe zainteresowanie tym gatunkiem firma Mikado przygotowała narzędzie, które niewątpliwie ułatwi próby przechytrzenia nawet najbardziej ostrożnych pstrągów. Specialized Trout to seria wędek spinningowych oparta na równowadze...

czytaj więcej »

Produkt dostępny w 3 wariantach

Cena od: 201,72 zł

Koszt dostawy Wysyłka za 5zł

Wybierz model
Model ciężar wyrzutowy [g] długość [cm] długość transportowa [cm] ilość części [szt.] masa [g] Dostępność Cena
WAA484-260 5 - 21 260 135 2 145
wysyłka w ciągu 24h2 szt.
226,81 zł
Dodać Odejmować
WAA484-210 3 - 15 210 110 2 116
do 7 dni roboczych
201,72 zł
Dodać Odejmować
WAA484-240 4 - 18 240 124 2 128
do 7 dni roboczych
217,61 zł
Dodać Odejmować

Pstrąg to dla wielu spinningistów ryba magiczna, uważana za bardzo trudną do złowienia, jednak coraz większa rzesza wędkarzy próbuje swoich sił w starciu z tym kropkowanym drapieżnikiem. W odpowiedzi na coraz większe zainteresowanie tym gatunkiem firma Mikado przygotowała narzędzie, które niewątpliwie ułatwi próby przechytrzenia nawet najbardziej ostrożnych pstrągów. Specialized Trout to seria wędek spinningowych oparta na równowadze pomiędzy szybkością blanku, a płynnością jego ugięcie, co w połączeniu z wysokiej klasy komponentami pozwoli precyzyjnie podawać i eksponować przynętę, oraz bez ryzyka doholować nawet najbardziej waleczne okazy. Trzy proponowane długości zaspokoją potrzeby wędkarzy łowiących w różnych warunkach - od małych leśnych potoków po większe rzeki, zaś przedział ciężarów wyrzutowych da możliwość posługiwania się różnymi rodzajami przynęt - woblerami, obrotówkami, gumami itd.

Idąc za najnowszymi trendami spinningowymi zarówno w przynętach, jak i w technikach ich prowadzenia, firma Mikado postanowiła stworzyć serię Specialized. Seria zawiera wędki bezpośrednio ukierunkowane na dane metody połowu, które w ostatnim czasie zyskują całą rzeszę fanów - Vertical, Dropshot, łowienie Swimbait'ami czy lekkie jerkowanie, to już chleb powszedni niejednego spinningisty. Wszystkie blanki zostały wykonane na wysoko-modułowym węglu w nano-technologii, zaś pozostałe komponenty został dobrane tak, aby jak najlepiej dopasować się do indywidualnej techniki. Całość sprawia, ze wędki można określić mianem "elektrycznych" zarówno pod względem akcji, jak i czułości. Seria stworzona przez specjalistów, dla specjalistów.  

Producent: 

Mikado

Kategoria: 

Wędki spinningowe

Podobne produkty: 

Wędki spinningowe Mikado

Brak komentarzy.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

Rabat - 10%

Zostań stałym klientem
i korzystaj z rabatu 10%

Prezent

do każdego zamówienia

Najniższa cena

dowiedz się więcej

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: