Ten produkt nie jest już dostępny

Wędka Robinson Tritium Clipper (270)

OCENA:
4.5/5 (ocen: 42)
 
Modele Tritium Clipper to doskonała propozycja dla łowców naprawdę dużych ryb. Zaprojektowane głównie pod morską przygodę, jest doskonałym narzędziem dla łowców takich ryb jak dorsze czy czarniaki. Doskonałe zarówno na Bałtyk, jak i łowienie np. w Norwegii. Jednak nie tylko morskie duże ryby stanowią główny cel dla tych wędzisk – łowcy sumów znajdą tu także dla siebie świetne kije do ciężkiego łowienia. Rękojeść wykonana z twardej,...

czytaj więcej »

Model ciężar wyrzutowy [g] długość [cm] długość transportowa [cm] ilość części [szt.] masa [g] Dostępność Cena
11T-MC-027 100-200 270 140 2 -
brakbrak
---
11T-MC-270 200-400 270 141 2 435
brakbrak
---

Modele Tritium Clipper to doskonała propozycja dla łowców naprawdę dużych ryb. Zaprojektowane głównie pod morską przygodę, jest doskonałym narzędziem dla łowców takich ryb jak dorsze czy czarniaki. Doskonałe zarówno na Bałtyk, jak i łowienie np. w Norwegii.

Jednak nie tylko morskie duże ryby stanowią główny cel dla tych wędzisk – łowcy sumów znajdą tu także dla siebie świetne kije do ciężkiego łowienia. Rękojeść wykonana z twardej, odpornej pianki, dwustopkowe przelotki typu TS, dolnik wzmocniony dodatkowym oplotem grafitowym oraz nasza sprawdzona konstrukcja typu Hyper Power Core – wszystko, co powinno mieć wędzisko do ciężkiego łowienia, zawiera się w tej serii.

Seria wędzisk skonstruowana w oparciu o technologię HP-Core. Hiper mocny rdzeń z tkaniny węglowej i zastosowanie grafitu nośnego IM7 gwarantuje dużą wytrzymałość blanków.

Ważnym elementem technologii wytwarzania jest zastosowanie systemu GTR, dającego wzmocnienie między warstwowych w postaci nawojów taśmy grafitowej o wysokiej wytrzymałości na rozciąganie. Powoduje to utrzymanie niewielkiej masy i widocznie podnosi odporność na uszkodzenie. Niewielki przyrost udziału żywicy epoksydowej, korzystnie wpływa na właściwości mechaniczne, zapewniając doskonałe parametry rzutowe i odpowiednio dobraną przez testerów akcję.

Producent: 

Robinson

Kategoria: 

Wędki morskie

Podobne produkty: 

Wędki morskie Robinson

Metody wędkarstwa: 

Wędkarstwo morskie

Brak komentarzy.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

Rabat - 10%

Zostań stałym klientem
i korzystaj z rabatu 10%

Prezent

do każdego zamówienia

Najniższa cena

dowiedz się więcej

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: