Ten produkt nie jest już dostępny

Wędka Dragon MILLENIUM HD Pike

OCENA:
4.5/5 (ocen: 43)
 
Pike – trzy wędziska szczupakowe o szybkiej akcji. Ze względu na swoją długość przeznaczone głównie do spinningowania z brzegu. Również znakomicie spisują się jako jesienne uniwersały na duże rzeki. Bardzo solidne wędziska oferowane w przystępnych cenach. Dużo czasu i wysiłku kosztowało projektantów przygotowanie serii wędzisk, które za cel stawiają sobie zdobycie miana wyjątkowo długowiecznych i niezniszczalnych. Wytwarzane są na bazie...

czytaj więcej »

Model akcja ciężar wyrzutowy [g] dolnik [cm] długość [cm] długość transportowa [cm] ilość części [szt.] masa [g] Dostępność Cena
CHD-23-33-225 Fast 18-42 28 225 118 2 190
brakbrak
---
CHD-23-33-270 Fast 10-35 32.5 270 141 2 216
brakbrak
---
CHD-23-33-290 Fast 10-35 35 290 152 2 243
brakbrak
---

Pike – trzy wędziska szczupakowe o szybkiej akcji. Ze względu na swoją długość przeznaczone głównie do spinningowania z brzegu. Również znakomicie spisują się jako jesienne uniwersały na duże rzeki.

Bardzo solidne wędziska oferowane w przystępnych cenach.

Dużo czasu i wysiłku kosztowało projektantów przygotowanie serii wędzisk, które za cel stawiają sobie zdobycie miana wyjątkowo długowiecznych i niezniszczalnych. Wytwarzane są na bazie atestowanego grafitu IM6 o najwyższej dostępnej jakości, zamawianego wyłącznie w firmie Toray. Wymagania użytkowe poszczególnych modeli zostały sformułowane przez grupę Team Dragon - doskonałych fachowców o dużym doświadczeniu wędkarskim. W ich budowie zastosowano technologię multiwarstwową, a poszczególne warstwy grafitu są układane z zachowaniem optymalnego kierunku głównych, nośnych włókien grafitowych.

Wykorzystano możliwości ograniczenia udziału żywicy w kompozycie, dzięki czemu w efekcie końcowym uzyskano blanki o stosunkowo dużej grubości ścianki i małej zawartości żywicy, które dodatkową wyróżniają się wyjątkową sprężystością i mocą. Wszystkie wędziska Millenium charakteryzują się idealnie płynną linią ugięcia i nienaganną pracą podczas dużych obciążeń. Wędka 225 została dodana do oferty po sukcesie tej serii. Wędka 225 spełni nasze oczekiwania w połowach ze środków pływających na większe przynęty szczupakowe.

Producent: 

Dragon

Kategoria: 

Wędki spinningowe

Podobne produkty: 

Wędki spinningowe Dragon

Metody wędkarstwa: 

Wędkarstwo spinningowe

2014-04-11
dobry kij !!!
Daniel P, Poznań

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

Rabat - 10%

Zostań stałym klientem
i korzystaj z rabatu 10%

Prezent

do każdego zamówienia

Najniższa cena

dowiedz się więcej

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: