Ten produkt nie jest już dostępny

Wędka Mikado ARCHER TOP SPIN

OCENA:
4.3/5 (ocen: 46)
 
Nowatorskie węglowe spinningi o szybkiej szczytowej akcji. Wędziska Archer Top Spin produkujemy na lekkich i mocnych blankach wykonanych z wysokiej jakości włókna węglowego o odpowiednio dobranym współczynniku sprężystości zapewniającym kijom odpowiednią akcję, progresywne ugięcie oraz moc niezbędną do walki z drapieżnikami. W wędziskach wdrożyliśmy zbrojenie w przelotki zgodne z najnowszymi trendami i kije otrzymały przelotki klasy SiC...

czytaj więcej »

Model ciężar wyrzutowy [g] długość [cm] długość transportowa [cm] ilość części [szt.] masa [g] Dostępność Cena
WA741-220 15 220 115 2 127
brakbrak
---
wa741-250 20 250 130 2 141
brakbrak
---
WA741-280 25 280 143 2 143
brakbrak
---

Nowatorskie węglowe spinningi o szybkiej szczytowej akcji. Wędziska Archer Top Spin produkujemy na lekkich i mocnych blankach wykonanych z wysokiej jakości włókna węglowego o odpowiednio dobranym współczynniku sprężystości zapewniającym kijom odpowiednią akcję, progresywne ugięcie oraz moc niezbędną do walki z drapieżnikami.

W wędziskach wdrożyliśmy zbrojenie w przelotki zgodne z najnowszymi trendami i kije otrzymały przelotki klasy SiC formujące stożek spadającej żyłki pod innym kątem niż przy tradycyjnym zbrojeniu i dlatego kije pozwalają na oddawanie precyzyjnych rzutów na większe odległości. Taki sposób uzbrojenia poprawił także rozkład sił działających na blank przy obciążeniu stąd kije głęboko pracują i skutecznie pozbawiają sił holowaną rybę. Archer Top Spin-y to wędziska które doskonale spiszą się przy połowie wielu gatunków drapieżników na przeróżne odmiany sztucznych przynęt prowadzonych niemalże każdą techniką, zadziwiają uniwersalnością i precyzją wykonania.

Producent: 

Mikado

Kategoria: 

Wędki spinningowe

Podobne produkty: 

Wędki spinningowe Mikado

2012-11-03
Kupiłem na okonie i pstrągi a złapałem już 2 szczupaki i dała rade. Sprzęt OK.
Robert B
Robert B, Limerick

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

Rabat - 10%

Zostań stałym klientem
i korzystaj z rabatu 10%

Prezent

do każdego zamówienia

Najniższa cena

dowiedz się więcej

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: