Ten produkt nie jest już dostępny

Wędka Mikado Sensual Top Spin

OCENA:
4.5/5 (ocen: 43)
 
Topowy kij, najprawdziwsza perełka wśród spinningów serii Sensual. Kije zbudowane z gęsto plecionych mat węglowych uzyskały bardzo szybką szczytową akcję, która pozwala na obsługę większości przynęt spinningowych. Blanki uzbroiliśmy zgodnie z najnowszą tendencją przelotkami klasy sic o stopniowanej długości stopek, aby żyłka podczas rzutu pokonywała jak najmniejsze opory przy przechodzeniu przez przelotki. Zastosowanie tego rozwiązania...

czytaj więcej »

Model ciężar wyrzutowy [g] długość [cm] długość transportowa [cm] ilość części [szt.] masa [g] Dostępność Cena
WA849-220 25 220 114 2 140
brakbrak
---
WA849-250 25 250 130 2 154
brakbrak
---
WA849-280 25 280 130 2 156
brakbrak
---

Topowy kij, najprawdziwsza perełka wśród spinningów serii Sensual. Kije zbudowane z gęsto plecionych mat węglowych uzyskały bardzo szybką szczytową akcję, która pozwala na obsługę większości przynęt spinningowych. Blanki uzbroiliśmy zgodnie z najnowszą tendencją przelotkami klasy sic o stopniowanej długości stopek, aby żyłka podczas rzutu pokonywała jak najmniejsze opory przy przechodzeniu przez przelotki. Zastosowanie tego rozwiązania wpłynęło na długość i precyzję oddawanych rzutów lekkimi, jak i ciężkimi przynętami.

Kije Sensual, dzięki swojej charakterystycznej akcji skorelowanej z odpowiednim ugięciem doskonale sprawdzą się przy obsłudze woblerów, gum i błystek. Sztywny blank umożliwia prowadzenie przynęty dokładnie tak jak chcemy, czuła szczytówka doskonale przeniesie wszelkie drgania do rękojeści i pozwala skutecznie zaciąć rybę nawet z dużej odległości. W najdłuższej wersji jest doskonałym kijem do polowania na okazowe wiślane bolenie najczęściej poławiane z dużej odległości. Do uzbrojenia naszych wędzisk użyliśmy doskonałych komponentów, łącznie z portugalskim korkiem na rękojeści. Skromny ale gustowny design pozostanie na długo w pamięci użytkowników wędzisk serii Sensual.

Producent: 

Mikado

Kategoria: 

Wędki spinningowe

Podobne produkty: 

Wędki spinningowe Mikado

Brak komentarzy.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

Rabat - 10%

Zostań stałym klientem
i korzystaj z rabatu 10%

Prezent

do każdego zamówienia

Najniższa cena

dowiedz się więcej

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: