Ten produkt nie jest już dostępny

Wędka Mikado Taurus Match

OCENA:
4.3/5 (ocen: 49)
 
Szybka i lekka odległościówka wykonana z wysokiej jakości włókna węglowego. Matchówki serii Taurus to lekkie o szczytowej akcji kije dostosowane do połowów spławikowych na większych odległościach, doskonale współpracują ze spławikami typu waggler i pozwalają na wykonywanie nimi odległych i celnych rzutów nawet w znacznie oddalone od brzegu łowisko. Zastosowane jako surowiec blanków, włókno węglowe o wysokim współczynniku sprężystości...

czytaj więcej »

Model ciężar wyrzutowy [g] długość [cm] długość transportowa [cm] ilość części [szt.] masa [g] Dostępność Cena
WA672-390 25 390 135 3 250
brakbrak
---
WA672-420 25 420 145 3 259
brakbrak
---

Szybka i lekka odległościówka wykonana z wysokiej jakości włókna węglowego. Matchówki serii Taurus to lekkie o szczytowej akcji kije dostosowane do połowów spławikowych na większych odległościach, doskonale współpracują ze spławikami typu waggler i pozwalają na wykonywanie nimi odległych i celnych rzutów nawet w znacznie oddalone od brzegu łowisko.

Zastosowane jako surowiec blanków, włókno węglowe o wysokim współczynniku sprężystości pozwoliło na uzyskanie mocnych, sprężystych kijów zdolnych do przenoszenia dużych obciążeń towarzyszących walce z holowaną rybą. Wędki o dobrze rozmieszczonych wysokostopkowych przelotkach pomimo swojej niewielkiej średnicy doskonale amortyzują wszelkie odjazdy fundowane przez okazałego leszcza lub lina. Doskonałe uzbrojenie, między innymi w przelotki klasy sic, rękojeść z portugalskiego korka zintegrowaną z precyzyjnym uchwytem kołowrotka gwarantują długotrwałe bezawaryjne połowy. Wędziska polecamy wielbicielom połowów spławikowych przy użyciu cienkich żyłek.

Producent: 

Mikado

Kategoria: 

Wędki odległościowe

Podobne produkty: 

Wędki odległościowe Mikado

Brak komentarzy.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

Rabat - 10%

Zostań stałym klientem
i korzystaj z rabatu 10%

Prezent

do każdego zamówienia

Najniższa cena

dowiedz się więcej

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: