Ten produkt nie jest już dostępny

Wędka Mikado Competition Super Sensitive SSS Spin

OCENA:
4.5/5 (ocen: 35)
 
Niespotykanie czułe spinningi z węglową wklejką przeznaczone do połowu drapieżników na niewielkie przynęty. Blanki spinningów Competition Super Sensitive wykonaliśmy z wysoko przetworzonego włókna węglowego IMX-9, które układane warstwowo nadały blankom dużą sprężystość i wytrzymałość przy niespotykanie niskiej masie, która bezpośrednio wpływa na komfort podczas wielogodzinnych połowów. Uzyskana struktura blanków gwarantuje doskonałe...

czytaj więcej »

Model ciężar wyrzutowy [g] długość [cm] długość transportowa [cm] ilość części [szt.] masa [g] Dostępność Cena
WA355-240 5-15 240 126 2 160
brakbrak
---
WA355-270 5-18 270 140 2 180
brakbrak
---
WA355-300 7-23 300 157 2 210
brakbrak
---

Niespotykanie czułe spinningi z węglową wklejką przeznaczone do połowu drapieżników na niewielkie przynęty. Blanki spinningów Competition Super Sensitive wykonaliśmy z wysoko przetworzonego włókna węglowego IMX-9, które układane warstwowo nadały blankom dużą sprężystość i wytrzymałość przy niespotykanie niskiej masie, która bezpośrednio wpływa na komfort podczas wielogodzinnych połowów.

Uzyskana struktura blanków gwarantuje doskonałe przenoszenie drgań, przez co wędkarz bez najmniejszego problemu może odczytać strukturę dna z sygnałów płynących wprost z przynęty. Kije wyposażyliśmy we wklejaną szczytówkę z włókna węglowego w roli sygnalizatora aby łatwiej było dostrzec każde, nawet najdelikatniejsze branie i w porę zaciąć. Te doskonałe wędki polecamy wielbicielom finezyjnych połowów przy użyciu najcieńszych linek. Aby wędziska długo współpracowały z plecionkami uzbroiliśmy je w super trwałe przelotki SiC.

Producent: 

Mikado

Kategoria: 

Wędki spinningowe

Podobne produkty: 

Wędki spinningowe Mikado

Brak komentarzy.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

Rabat - 10%

Zostań stałym klientem
i korzystaj z rabatu 10%

Prezent

do każdego zamówienia

Najniższa cena

dowiedz się więcej

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: