Ten produkt nie jest już dostępny

Wędka Mikado Temptation Match

OCENA:
4.3/5 (ocen: 45)
 
Lekkie i mocne wędziska odległościowe wykonane na bazie węglowych blanków o wysokim współczynniku sprężystości. Perfekcyjne, szybkie wędziska zbudowane z włókna węglowego IMX-9+nadającego wędziskom dużą moc, sztywność i lekkość. Parametry te bezpośrednio wpływają na użyteczność wędzisk- ułatwiają oddawanie odległych i celnych rzutów, gwarantują poprawne zacięcie i umożliwiają skuteczne holowanie dużych ryb przy użyciu zestawów zbudowanych na...

czytaj więcej »

Model ciężar wyrzutowy [g] długość [cm] długość transportowa [cm] ilość części [szt.] masa [g] Dostępność Cena
WA334-390 30 390 135 3 230
brakbrak
---
WA334-420 30 420 147 3 275
brakbrak
---

Lekkie i mocne wędziska odległościowe wykonane na bazie węglowych blanków o wysokim współczynniku sprężystości. Perfekcyjne, szybkie wędziska zbudowane z włókna węglowego IMX-9+nadającego wędziskom dużą moc, sztywność i lekkość. Parametry te bezpośrednio wpływają na użyteczność wędzisk- ułatwiają oddawanie odległych i celnych rzutów, gwarantują poprawne zacięcie i umożliwiają skuteczne holowanie dużych ryb przy użyciu zestawów zbudowanych na cienkich żyłkach.

Budując te wędziska za punkt odniesienia uznaliśmy opinie wędkarzy uskarżających się na „lejące i batowate” wędziska, i dlatego struktura blanków naszych wędzisk wyklucza wystąpienie tego efektu, a kije po pierwszych godzinach nad wodą uzyskały pochlebne opinie naszych testerów. Zbrojąc wędziska Temptation Match zastosowaliśmy specjalnie opracowane do wędek tego typu wysokostopkowe przelotki z wkładami klasy sic, profesjonalny wykonany ze stali pewnie mocujący śrubowy uchwyt kołowrotka oraz rękojeść z portugalskiego korka po to aby wędziska mogły wygodnie i bezawaryjnie służyć przez wiele aktywnych sezonów.

Producent: 

Mikado

Kategoria: 

Wędki odległościowe

Podobne produkty: 

Wędki odległościowe Mikado

Brak komentarzy.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

Rabat - 10%

Zostań stałym klientem
i korzystaj z rabatu 10%

Prezent

do każdego zamówienia

Najniższa cena

dowiedz się więcej

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: