Ten produkt nie jest już dostępny

Wędka Mikado Archer Carp

OCENA:
4.3/5 (ocen: 50)
 
Obie karpiówki z serii Archer to wędziska które skutecznie trafiają w wymagania łowców okazowych karpi. Kije dzięki temu iż zostały wykonane z włókna węglowego o wysokim współczynniku sprężystości układanego warstwami z mat karbonowych uzyskały grubościenne blanki a przez to ogromną wytrzymałość, szybką akcję i głęboką pracę pod „obciążeniem”. Poprzez dobór odpowiednich przelotek i precyzyjne rozmieszczenie ich na blanku wędziska...

czytaj więcej »

Model ciężar wyrzutowy [g] długość [cm] długość transportowa [cm] ilość części [szt.] masa [g] Dostępność Cena
WA742-360-2.75 2.75 360 125 3 340
brakbrak
---
WA742-390-3.00 3 390 135 3 408
brakbrak
---

Obie karpiówki z serii Archer to wędziska które skutecznie trafiają w wymagania łowców okazowych karpi. Kije dzięki temu iż zostały wykonane z włókna węglowego o wysokim współczynniku sprężystości układanego warstwami z mat karbonowych uzyskały grubościenne blanki a przez to ogromną wytrzymałość, szybką akcję i głęboką pracę pod „obciążeniem”.

Poprzez dobór odpowiednich przelotek i precyzyjne rozmieszczenie ich na blanku wędziska umożliwiają oddawanie niezwykle odległych i celnych rzutów w zanęcone łowisko , znajdujące się nawet w dużej odległości od brzegu. Kije dzięki swoistej „mięsistości” blanków pozwalają na mocne zacięcie oraz dynamiczny hol dużych ryb w trudnych łowiskach, gdzie wielokrotnie rybę trzeba siłowo wyprowadzać z zaczepów.

Wędziska zostały starannie uzbrojone w komponenty wysokiej jakości takie jak przelotki klasy SiC, precyzyjny uchwyt kołowrotka, rękojeści z gęstej pianki ewa oraz klips mocujący żyłkę- przydatny w wypadku stosowania kołowrotków bez system wolnego biegu szpuli.

Producent: 

Mikado

Kategoria: 

Wędki karpiowe

Podobne produkty: 

Wędki karpiowe Mikado

Brak komentarzy.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

Rabat - 10%

Zostań stałym klientem
i korzystaj z rabatu 10%

Prezent

do każdego zamówienia

Najniższa cena

dowiedz się więcej

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: