Ten produkt nie jest już dostępny

Wędka Mikado SENSEI ZANDER SPIN

OCENA:
4.4/5 (ocen: 36)
 
W czasach nadmiernej eksploatacji łowisk i rabunkowej gospodarki rybackiej polskich wód, sandacz stał sie gatunkiem coraz rzadziej goszczącym przy burtach wędkarskich łodzi. Obecny stan populacji tych pięknych ryb stawia wędkarzy w obliczu sytuacji gdy wymiarowa ryba na kiju staje się rzadkością. Wędkarze aby dostosować się do warunków łowisk i osiągać wymierne efekty są zmuszeni do korzystania ze specjalistycznego sprzętu przystosowanego...

czytaj więcej »

Model ciężar wyrzutowy [g] długość [cm] długość transportowa [cm] ilość części [szt.] masa [g] Dostępność Cena
WA961-220 30 220 114 2 137
brakbrak
---
WA961-240 30 240 125 2 154
brakbrak
---

W czasach nadmiernej eksploatacji łowisk i rabunkowej gospodarki rybackiej polskich wód, sandacz stał sie gatunkiem coraz rzadziej goszczącym przy burtach wędkarskich łodzi. Obecny stan populacji tych pięknych ryb stawia wędkarzy w obliczu sytuacji gdy wymiarowa ryba na kiju staje się rzadkością.

Wędkarze aby dostosować się do warunków łowisk i osiągać wymierne efekty są zmuszeni do korzystania ze specjalistycznego sprzętu przystosowanego do połowu jednego konkretnego gatunku ryb. Pragniemy przedstawić Państwu nowatorskie wędzisko opracowane specjalnie do połowu sandaczy metoda warszawską- która pochodzi od warszawskich wędkarzy jako pierwszych stosujących ją na pobliskim zbiorniku zegrzyńskim. Głównym założeniem tej metody jest finezyjne prowadzenie gumowej przynęty różnymi sposobami po dnie i nad nim, poczynając od agresywnego opadu gdzie sztywny dolnik wędziska pozwala na wysokie podbicie przynęty aż po wleczenie jej po dnie, a przy łowieniu na odcinkach z nurtem także turlanie wspomagane prądem wody.

Wędzisko Sensei Zander Spin zostało zaprojektowanie specjalnie do takiego sposobu połowu, posiada wklejoną superczułą szczytówkę węglową, której celem jest zaobserwowanie jakichkolwiek anomalii w zachowaniu przynęty, wszelkie nienaturalne przesunięcia jej po dnie, szybszy opad lub chwilowe przytrzymania będą widoczne i podsumowane błyskawicznym i mocnym zacięciem. Kolejnym niezwykle ważnym elementem naszego Zander-a jest bardzo sztywny dolnik o mięsistych ściankach i niezwykle małej średnicy, który umożliwi wbicie haka w twardy pysk ryby i bezpieczny hol do burty łodzi. Grafit o wysokim współczynniku sprężystości zastosowany w Sensei Zander Spin nadał blankom niespotykanie szybką akcję przy bardzo niskiej masie własnej, co wpływa na komfort podczas wielogodzinnej pracy wędziskiem. Sensei Zander Spin zostały opracowane jako typowe wędziska do połowu z łodzi i w zależności od indywidualnych preferencji wędkarze mają do dyspozycji dwie długości: 220cm i 240cm.

Nasze wędziska „ubraliśmy” w wysokiej jakości komponenty takie jak wzmacniane przelotki klasy sic, które wytrzymują bestialskie traktowanie plecionkami. Aby kije dobrze „leżały” w dłoni otrzymały wygodny „ciepły” uchwyt doskonale trzymający stopkę kołowrotka, oraz ergonomiczną rękojeść z portugalskiego korka. Wszystkie kije zostały zmontowane przy użyciu najlepszych nici, lakierów i żywic aby mogły dzielnie służyć przez wiele sezonów.

Producent: 

Mikado

Kategoria: 

Wędki spinningowe

Podobne produkty: 

Wędki spinningowe Mikado

Metody wędkarstwa: 

Wędkarstwo spinningowe

Brak komentarzy.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

Rabat - 10%

Zostań stałym klientem
i korzystaj z rabatu 10%

Prezent

do każdego zamówienia

Najniższa cena

dowiedz się więcej

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: