Ten produkt nie jest już dostępny

Wędka Mikado SCR MEDIUM-HEAVY CARP

OCENA:
4.4/5 (ocen: 44)
 
Rodzina profesjonalnych wędzisk karpiowych składająca się z trzech modeli kijów o różnej krzywej ugięcia. Wszystkie karpiówki tej serii zostały zbudowane na bazie doskonałych, bardzo gęsto i precyzyjnie wiązanych mat węglowych nadających wędziskom niezbędna moc i sprężystość. Dla wzmocnienia konstrukcji blanków każdy z nich w swojej strukturze posiada taśmę węglową ułożoną spiralnie. Wszystkie SCR-y otrzymały akcję umożliwiającą oddawanie...

czytaj więcej »

Model ciężar wyrzutowy [g] długość [cm] długość transportowa [cm] ilość części [szt.] masa [g] Dostępność Cena
WA892-360-3.25 3.25 360 130 3 336
brakbrak
---
WA892-390-3.25 3.25 390 140 3 385
brakbrak
---

Rodzina profesjonalnych wędzisk karpiowych składająca się z trzech modeli kijów o różnej krzywej ugięcia. Wszystkie karpiówki tej serii zostały zbudowane na bazie doskonałych, bardzo gęsto i precyzyjnie wiązanych mat węglowych nadających wędziskom niezbędna moc i sprężystość. Dla wzmocnienia konstrukcji blanków każdy z nich w swojej strukturze posiada taśmę węglową ułożoną spiralnie.

Wszystkie SCR-y otrzymały akcję umożliwiającą oddawanie odległych i celnych rzutów w zanęcone łowisko. W zależności od krzywej ugięcia, poszczególne modele pozwalają na łowienie standardowymi zestawami, ciężkie połowy połączone z wywózką na duże odległości i obsługę markera. Wszystkie blanki karpiowe z serii SCR na etapie procesu produkcji przechodzą wnikliwą kontrolę jakości, po to aby wychwycić odchylenia od przyjętych standardów, dbamy o to aby do rąk wędkarzy trafiły wyselekcjonowane egzemplarze o najwyższej jakości. Wędziska zbroimy w wysokiej jakości, sprawdzone komponenty takie jak dużej gęstości pianka eva, przelotki klasy sic oraz grafitowe uchwyty kołowrotka przystosowane do mocowania dużych kołowrotków karpiowych. Wszystkie kije karpiowe SCR polecamy zdeklarowanym karpiarzom.

Producent: 

Mikado

Kategoria: 

Wędki karpiowe

Podobne produkty: 

Wędki karpiowe Mikado

Metody wędkarstwa: 

Wędkarstwo karpiowe

Brak komentarzy.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

Rabat - 10%

Zostań stałym klientem
i korzystaj z rabatu 10%

Prezent

do każdego zamówienia

Najniższa cena

dowiedz się więcej

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: