Ten produkt nie jest już dostępny

Wędka Mikado SENSEI ULTRA HEAVY CARP

OCENA:
4.4/5 (ocen: 41)
 
Najmocniejsze w serii Sensei wędziska opracowane do zadań specjalnych. Tak wytrzymałe kije znajdują zastosowanie przy zmaganiach z okazowymi rybami w łowiskach usianych zaczepami, gdzie zaciętą rybę trzeba holować na mocnej lince z dokręconym „na twardo” hamulcem, aby nie dać jej okazji do ucieczki w zawady. Mocny, mięsisty blank o zbieżności nadającej wędzisku progresywne ugięcie rozkłada działającą siłę na całej swojej długości,...

czytaj więcej »

Model ciężar wyrzutowy [g] długość [cm] długość transportowa [cm] ilość części [szt.] masa [g] Dostępność Cena
WA959-360-3.50 3.5 360 126 3 471
brakbrak
---
WA959-390-3.50 3.5 390 135 3 520
brakbrak
---

Najmocniejsze w serii Sensei wędziska opracowane do zadań specjalnych. Tak wytrzymałe kije znajdują zastosowanie przy zmaganiach z okazowymi rybami w łowiskach usianych zaczepami, gdzie zaciętą rybę trzeba holować na mocnej lince z dokręconym „na twardo” hamulcem, aby nie dać jej okazji do ucieczki w zawady. Mocny, mięsisty blank o zbieżności nadającej wędzisku progresywne ugięcie rozkłada działającą siłę na całej swojej długości, pochłaniając ogromne ilości energii bez szkody dla struktury szkieletu wędziska.

Kolejnym zastosowaniem Sensei Ultra Heavy Carp są połowy z wywózką zestawów na duże i bardzo duże odległości, gdzie wykorzystuje się ciężarki minimum 100gramowe aby skutecznie zakotwiczyć zestaw w łowisku. Kolejnym zadaniem, z którym Ultra Heavy Carp doskonale sobie radzą jest obsługa markera sygnalizacyjnego stosowanego do precyzyjnego oznaczenia nęconego łowiska.

Producent: 

Mikado

Kategoria: 

Wędki karpiowe

Podobne produkty: 

Wędki karpiowe Mikado

Metody wędkarstwa: 

Wędkarstwo karpiowe

2012-12-29
Jestem posiadaczem tego kija o dł. 3.9 i chyba jest za długi o te 0,3 m jak dla mnie. Ogólnie kij ładnie zrobiony nie ma się do czego przyczepić, nie ma błędów produkcyjnych typu coś niedomalowane, jakaś nitka sterczy,przelotka krzywo wklejona itp.Ogólnie kij jest dobry ale nie do ciężkich zestawów. Przy ciężarku 60 g i woreczku PVA z zanętą wygina się dość intensywnie co przeszkadza w zarzuceniu i niby ma 3.5 lbs? Także dobry kij i ładuje zestaw daleko ale tylko ciężar + kulka.
Jacek Ś, Koszlin

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

Rabat - 10%

Zostań stałym klientem
i korzystaj z rabatu 10%

Prezent

do każdego zamówienia

Najniższa cena

dowiedz się więcej

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: