Ten produkt nie jest już dostępny

Wędka Mikado SENSEI SEA PILK

OCENA:
4.5/5 (ocen: 38)
 
Sea Pilk serii Sensei to wędziska zaprojektowane specjalnie do połowów dorszy z dryfującego kutra. Blanki tych wędzisk zbudowane z gęsto plecionych mat węglowych posiadają zadziwiająco małą średnicę, porównywalną do kijów spinningowych o wyrzucie 50-60gramów. Wręcz nieprawdopodobny faktem jest to że dolnik o tak małej średnicy i niskiej wadze jest zdolny do przenoszenia ogromnych przeciążeń kumulujących się przy wyrzucie pilkera i holu...

czytaj więcej »

Model ciężar wyrzutowy [g] długość [cm] długość transportowa [cm] ilość części [szt.] masa [g] Dostępność Cena
WA960-240 180 240 124 2 278
brakbrak
---
WA960-270 180 270 140 2 313
brakbrak
---
WA960-285 180 285 147 2 330
brakbrak
---

Sea Pilk serii Sensei to wędziska zaprojektowane specjalnie do połowów dorszy z dryfującego kutra. Blanki tych wędzisk zbudowane z gęsto plecionych mat węglowych posiadają zadziwiająco małą średnicę, porównywalną do kijów spinningowych o wyrzucie 50-60gramów.

Wręcz nieprawdopodobny faktem jest to że dolnik o tak małej średnicy i niskiej wadze jest zdolny do przenoszenia ogromnych przeciążeń kumulujących się przy wyrzucie pilkera i holu najczęściej kilkukilogramowej ryby z dużej głębokości. Wędziska Sea Pilk przez to iż są bardzo czułe i skutecznie przenoszą drgania ze szczytówki na dolnik, pozwalają łowić różnymi technikami i przynętami w zależności od wymagań łowiska- poczynając od standardowego pilkera przyozdobionego przywieszką, poprzez agresywnie prowadzone ciężkie koguty morskie, aż po stawiające duży opór w wodzie morskie cykady.

Kije Sea Pilk, jak przystało na profesjonalne wędziska morskie uzbroiliśmy w mocne plecionko odporne, dwustopkowe przelotki z wkładami klasy sic, mocny uchwyt przystosowany do montażu morskich kołowrotków oraz długą rękojeść z portugalskiego korka bardzo przydającej się podczas forsownego holu ryby. Po wnikliwych testach ekipa naszych testerów orzekła iż są to kije doskonałe do słodkowodnego Big Game i sprawdzają się przy polowaniu na okazowe egzemplarze sumów w rzekach i zbiornikach zaporowych.

Producent: 

Mikado

Kategoria: 

Wędki morskie

Podobne produkty: 

Wędki morskie Mikado

Metody wędkarstwa: 

Wędkarstwo morskie

Brak komentarzy.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

Rabat - 10%

Zostań stałym klientem
i korzystaj z rabatu 10%

Prezent

do każdego zamówienia

Najniższa cena

dowiedz się więcej

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: