Ten produkt nie jest już dostępny

Wędka Robinson Xenon Sea Wolf (240, 270)

OCENA:
4.4/5 (ocen: 42)
 
W odróżnieniu od serii Boat Master, ta seria jest opracowana do delikatniejszego łowienia dorszy. Wędzisko posiada wklejaną, pełną szczytówkę z włókna szklanego. Wytrzymała seria wędzisk skonstruowana w oparciu o technologię HP-Core. Hiper mocny rdzeń z tkaniny węglowej i zastosowanie grafitu nośnego IM8 o sztywności 36 mln PSI, gwarantuje zapas mocy w każdych warunkach. Zabezpieczenie przed uszkodzeniem jest wbudowane w wewnętrzną...

czytaj więcej »

Model ciężar wyrzutowy [g] długość [cm] długość transportowa [cm] ilość części [szt.] Dostępność Cena
1P-SW-241-X 100-300 240 125 2
brakbrak
---
1P-SW-271-X 100-300 270 139 2
brakbrak
---

W odróżnieniu od serii Boat Master, ta seria jest opracowana do delikatniejszego łowienia dorszy. Wędzisko posiada wklejaną, pełną szczytówkę z włókna szklanego.

Wytrzymała seria wędzisk skonstruowana w oparciu o technologię HP-Core. Hiper mocny rdzeń z tkaniny węglowej i zastosowanie grafitu nośnego IM8 o sztywności 36 mln PSI, gwarantuje zapas mocy w każdych warunkach. Zabezpieczenie przed uszkodzeniem jest wbudowane w wewnętrzną strukturę blanku, co daje pewność w trakcie siłowego holu. Ważnym elementem technologii wytwarzania jest zastosowanie systemu GTR- wzmocnień między warstwowych w postaci nawojów taśmy grafitowej o wysokiej wytrzymałości na rozciąganie. Powoduje to utrzymanie niewielkiej masy i widocznie podnosi odporność na uszkodzenie.

Niewielki przyrost udziału żywicy epoksydowej, korzystnie wpływa na właściwości mechaniczne, zapewniając doskonałe parametry rzutowe i odpowiednio dobraną przez testerów akcję. Warto wspomnieć, że produkt ten zyskał sobie przychylną opinię ekspertów i stał się hitem rynkowym ubiegłego sezonu. Xenon Hp-Core jest synonimem super mocnych i super trwałych wędzisk grafitowych oferowanych po bardzo atrakcyjnej cenie.

Producent: 

Robinson

Kategoria: 

Wędki morskie

Podobne produkty: 

Wędki morskie Robinson

Brak komentarzy.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

Rabat - 10%

Zostań stałym klientem
i korzystaj z rabatu 10%

Prezent

do każdego zamówienia

Najniższa cena

dowiedz się więcej

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: