Ten produkt nie jest już dostępny

Wędka Robinson Cortez Spin Expert (245, 270)

OCENA:
4.5/5 (ocen: 42)
 
Szeroka gama wędzisk o zróżnicowanej długości i ciężarze rzutowym, zaprojektowana z myślą o najwybredniejszych spinningistach. Dwa mocne kije o długości 2,45 i 2,70 m o ciężarze wyrzutu 9-25 g to propozycja dla łowców sandaczy i szczupaków na woblery, gumy i obrotówki. Trzy mocniejsze modele charakteryzujące się wyrzutem od 10 do 30 g to uniwersalne spinningi, pozwalające na użycie również wahadłówek. Długości 2,45 m szczególnie polecane...

czytaj więcej »

Model ciężar wyrzutowy [g] długość [cm] długość transportowa [cm] ilość części [szt.] masa [g] Dostępność Cena
11R-SP-024 9-25 245 128 2 200
brakbrak
---
11R-SP-027 9-25 270 139 2 225
brakbrak
---

Szeroka gama wędzisk o zróżnicowanej długości i ciężarze rzutowym, zaprojektowana z myślą o najwybredniejszych spinningistach. Dwa mocne kije o długości 2,45 i 2,70 m o ciężarze wyrzutu 9-25 g to propozycja dla łowców sandaczy i szczupaków na woblery, gumy i obrotówki.

Trzy mocniejsze modele charakteryzujące się wyrzutem od 10 do 30 g to uniwersalne spinningi, pozwalające na użycie również wahadłówek. Długości 2,45 m szczególnie polecane są do połowu z łodzi i na zakrzaczonych rzekach pstrągowych. Wędzisko o długości 3 m to uniwersalny spinning rzeczny. Blank perfekcyjnie przekazuje pracę przynęty i pozwala na pewny hol dużej ryby.

Seria Cortez to najnowsze osiągnięcie inżynierii w dziedzinie zaawansowanych konstrukcji blanków, charakteryzujących się szybką akcją i ogromną mocą użytkową przy zachowaniu bardzo małej masy własnej. Takie właściwości gwarantuje odpowiednia technologia wykonania i najwyższej jakości surowce. W produkcji użyto grafitu o module sztywności 70 mln PSI, a blanki wykonano w technologii DynamicT-Woven Graphite.Do uzbrojenia Cortezów zastosowano klasowe przelotki SIC na ultra cienkich stopkach oraz dwuczęściowe, korkowe uchwyty kołowrotka. Odpowiednio dobrany kształt i proporcje poszczególnych elementów sprawiają, że wędzisko wraz z kołowrotkiem wpasowuje się do dłoni i przedramienia, stając się jakby jego naturalnym przedłużeniem, a operowanie tym kijem jest o wiele bardziej precyzyjne i przyjemne.

Producent: 

Robinson

Kategoria: 

Wędki spinningowe

Podobne produkty: 

Wędki spinningowe Robinson

Brak komentarzy.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

Rabat - 10%

Zostań stałym klientem
i korzystaj z rabatu 10%

Prezent

do każdego zamówienia

Najniższa cena

dowiedz się więcej

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: