Ten produkt nie jest już dostępny

Wędka Jaxon Inspiral Bolognese

OCENA:
4.5/5 (ocen: 38)
 
Kolejny element wędkarskiego ekwipunku wędkarzy specjalizujących się w łowieniu spławikowym. Długie wędziska z przelotkami do łowienia metodą bolońską. Na uwagę zasługuje model 500 cm pomimo niedużej ceny wędka posiada bardzo niewielką masę co czyni ją jednym z lepszych wyborów w tej kategorii cenowej. Sezon wędkarski trwa całe 12 miesięcy. W zimie, poza łowieniem podlodowym, oddajemy się trudnemu technicznie łowieniu pomorskich troci,...

czytaj więcej »

Model ciężar wyrzutowy [g] długość [cm] długość transportowa [cm] ilość części [szt.] masa [g] Dostępność Cena
WJ-INB50025 5-25 500 139 5 291
brakbrak
---
WJ-INB60025 5-25 600 140 6 367
brakbrak
---
WJ-INB70025 5-25 700 141 7 509
brakbrak
---

Kolejny element wędkarskiego ekwipunku wędkarzy specjalizujących się w łowieniu spławikowym. Długie wędziska z przelotkami do łowienia metodą bolońską. Na uwagę zasługuje model 500 cm pomimo niedużej ceny wędka posiada bardzo niewielką masę co czyni ją jednym z lepszych wyborów w tej kategorii cenowej.

Sezon wędkarski trwa całe 12 miesięcy. W zimie, poza łowieniem podlodowym, oddajemy się trudnemu technicznie łowieniu pomorskich troci, wczesną wiosną zaraz po zejściu lodu łowimy w jeziorach gromadzące się przed tarłem dorodne płocie, kwiecień przynosi dobre brania pstrągów, a później od maja na spinningistów czekają szczupaki i okonie, dla amatorów białej ryby zaczyna się sezon na leszcze i liny.

Kolejne miesiące przynoszą coraz więcej możliwości, czerwiec to chyba najpełniejsza gama wędkarskich opcji z królewskim łowieniem sandaczy na czele. A jeszcze karpie, łowienie dorszy na Bałtyku, lipienie na sztuczną muszkę… W ten sposób możemy wypełnić cały okrągły rok. Wiemy, że nowoczesne wędkarstwo wiąże się z daleko idącą specjalizacją, ale przygotowując serię Inspiral zakładaliśmy, że naszym celem jest zbudowanie obszernej serii zawierającej propozycje na cały sezon wędkarski, na pełne 12 miesięcy. Stąd też szeroka gama wędek obejmująca niemal wszystkie metody połowu.

Wszystkie wędki serii Inspiral zbudowaliśmy na solidnych blankach wykonanych z włókna węglowego 24T, uzbrojonych w niezawodne przelotki SLIM TS i uchwyty do kołowrotka z wkładką stabilizującą.

Producent: 

Jaxon

Kategoria: 

Wędki - Bolonki

Podobne produkty: 

Wędki - Bolonki Jaxon

Brak komentarzy.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

Rabat - 10%

Zostań stałym klientem
i korzystaj z rabatu 10%

Prezent

do każdego zamówienia

Najniższa cena

dowiedz się więcej

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: