Ten produkt nie jest już dostępny

Wędka Cormoran Nano-Cor Baitcast 1-cz. (182)

OCENA:
4.4/5 (ocen: 47)
 
Jednoczęściowe wędki castingowe wciąż zyskują na popularności, ponieważ perfekcyjnie przekazują każdy najdrobniejszy impuls umożliwiając niezwykle precyzyjny połów. Niektóre wędki, jak choćby wędziska spinningowe i castingowe o ultra szybkiej akcji, ale przed wszystkim muchówki, które poddawane są wciąż dużym obciążeniom mają w porównaniu do wędek spławikowych naprawdę ciężkie życie. Są ciągle w akcji, stale narażone na bliskie spotkanie z...

czytaj więcej »

Model ciężar wyrzutowy [g] długość [cm] długość transportowa [cm] przelotki Dostępność Cena
21-025189 5-25 182 182 9
brakbrak
---
21-038189 8-38 182 182 9
brakbrak
---

Jednoczęściowe wędki castingowe wciąż zyskują na popularności, ponieważ perfekcyjnie przekazują każdy najdrobniejszy impuls umożliwiając niezwykle precyzyjny połów.

Niektóre wędki, jak choćby wędziska spinningowe i castingowe o ultra szybkiej akcji, ale przed wszystkim muchówki, które poddawane są wciąż dużym obciążeniom mają w porównaniu do wędek spławikowych naprawdę ciężkie życie. Są ciągle w akcji, stale narażone na bliskie spotkanie z krzakami, gałęziami czy choćby burtą łodzi.

Takie wędki muszą posiadać konstrukcję, pozwalającą oprzeć się tym wszystkim obciążeniom. Poza tym muszą być oczywiście lekkie i jak najlepiej zbalansowane, a przede wszystkim wystarczająco czułe, by przekazać każdy ruch naszej przynęty i umożliwić nam podanie jej dokładnie tam, gdzie chcemy.

Producent: 

Cormoran

Brak komentarzy.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

Rabat - 10%

Zostań stałym klientem
i korzystaj z rabatu 10%

Prezent

do każdego zamówienia

Najniższa cena

dowiedz się więcej

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: