Ten produkt nie jest już dostępny

Wędka Cormoran Black Bull LRC Twister (240, 270)

OCENA:
4.4/5 (ocen: 47)
 
Bardzo czuły spinning z wklejaną węglową szczytówką do połowu małymi i najmniejszymi przynętami sztucznymi. Umożliwia wyjątkowo precyzyjne prowadzenie, a jednocześnie z łatwością radzi sobie z holem najbardziej walecznych drapieżników. Pozostało wszystko to, czym BLACK BULL charakteryzował się od lat - powszechnie znana solidność blanków, niewielka waga, perfekcyjne zbalansowanie i szybka akcja. Nowością jest polepszone włókno węglowe High...

czytaj więcej »

Model ciężar wyrzutowy [g] długość [cm] długość transportowa [cm] masa [g] przelotki Dostępność Cena
22-014244 2-14 240 123 140 10
brakbrak
---
22-018274 3-18 270 139 145 11
brakbrak
---

Bardzo czuły spinning z wklejaną węglową szczytówką do połowu małymi i najmniejszymi przynętami sztucznymi. Umożliwia wyjątkowo precyzyjne prowadzenie, a jednocześnie z łatwością radzi sobie z holem najbardziej walecznych drapieżników.

Pozostało wszystko to, czym BLACK BULL charakteryzował się od lat - powszechnie znana solidność blanków, niewielka waga, perfekcyjne zbalansowanie i szybka akcja. Nowością jest polepszone włókno węglowe High Power Carbon SM24 określane skrótem LRC (Low Resin Carbon - wiązka włókien węglowych z niewielką domieszką żywicy dla jeszcze większej redukcji wagi).

Wyjątkowo szlachetnej prezentacji nadaje mu ciemnozielony metaliczny odporny na zadrapania lakier i funkcjonalny skręcany uchwyt kołowrotka z korkowym wypełnieniem, który nie tylko świetnie wygląda ale i pewnie trzyma kołowrotek. Długość komfortowo leżącej w dłoni korkowej rękojeści dobrana została pod kątem optymalnej wygody użytkownika. Wyposażony w super lekkie przelotki SiC.

Producent: 

Cormoran

Kategoria: 

Wędki spinningowe

Podobne produkty: 

Wędki spinningowe Cormoran

Brak komentarzy.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

Rabat - 10%

Zostań stałym klientem
i korzystaj z rabatu 10%

Prezent

do każdego zamówienia

Najniższa cena

dowiedz się więcej

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: