Ten produkt nie jest już dostępny

Wędka Cormoran Trout Sbirolino 25 (390)

OCENA:
4.4/5 (ocen: 39)
 
Przyglądając się wynikom uzyskiwanym przez wędkarzy obławiających jeziora i stawy pstrągowe, dochodzi się do wniosku, iż najwięcej ryb - w tym także kapitalnych egzemplarzy, łowią specjaliście, którzy używają sprzętu pozwalającego wyciągnać maksimum z pływaków typu sbirulino, czy trematrptas. "Sbirulino 25" to wędzisko, który potrafi to wręcz perfekcyjnie. Duże przelotki i ciężar wyrzutu 5-25g pozwalają "Sbirolino 25" posłać przynętę na...

czytaj więcej »

Model ciężar wyrzutowy [g] długość [cm] długość transportowa [cm] ilość części [szt.] masa [g] przelotki Dostępność Cena
25-792639 25 390 137 3 190 10
brakbrak
---

Przyglądając się wynikom uzyskiwanym przez wędkarzy obławiających jeziora i stawy pstrągowe, dochodzi się do wniosku, iż najwięcej ryb - w tym także kapitalnych egzemplarzy, łowią specjaliście, którzy używają sprzętu pozwalającego wyciągnać maksimum z pływaków typu sbirulino, czy trematrptas. "Sbirulino 25" to wędzisko, który potrafi to wręcz perfekcyjnie.

Duże przelotki i ciężar wyrzutu 5-25g pozwalają "Sbirolino 25" posłać przynętę na bardzo duże odległości. Jednocześnie wykazuje wystarczającą czułość do połowu blisko brzegu. Dzięki temu nadaje się na wszystkie typy wód oraz stawy hodowlane. Szybka, czuła szczytówka nadaje ciągniętemu metodą tremarella zestawowi wyjątkowo nęcące ruchy. Świetnie współpracuje z wszelkiego rodzaju pływakami typu sbirulino, które dzięki dynamicznemu blankowi "katapultuje" na znaczne odległości. Sprawdza się przy połowie spławikowym równie dobrze, co podczas łowienia z pływającym sbirulino czy kulą wodną.

Optymalna długość żyłki to 0.18mm lub 0.20mm. Jako dla wędki, którą z założenia łowi się bardzo aktywnie nawet długimi godzinami niezwykle istotną zaletą obok niskiej wagi jest znakomite wyważanie. X-Power Carbon umożliwia konstruowanie lekkich, zbalansowanych blanków pozwalających cieszyć się nawet całodniowym połowem bez nadmiernego zmęczenia. Wyposażona w lekkie jednostopkowe przelotki SiC, uchwyt kołowrotka Sensi-Touch i dzieloną rękojeść EVA dla optymalnego czucia.

Producent: 

Cormoran

Kategoria: 

Wędki spinningowe

Podobne produkty: 

Wędki spinningowe Cormoran

Brak komentarzy.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

Rabat - 10%

Zostań stałym klientem
i korzystaj z rabatu 10%

Prezent

do każdego zamówienia

Najniższa cena

dowiedz się więcej

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: