Ten produkt nie jest już dostępny

Wędka Cormoran Big Trout Picker 30 (270)

OCENA:
4.3/5 (ocen: 40)
 
Stworzona specjalnie do połowu z niedużych odległości w stawach i jeziorach. "Trout Picker 30" wyposażono w 3 wymienne szczytówki: Czuła szczytówka - 1.0oz (żółta); średnia szczytówka - 1,5oz (zielona); sztywna szczytówka - 2.0oz (pomarańczowa). Podczas połowu gruntowego szczytówki 1oz (żółta) i 1,5oz (zielona) pokazują każde najdrobniejsze skubnięcie, podczas gdy mocny blank reaguje znakomicie przy zacinaniu i w trakcie holu. Do trollingu...

czytaj więcej »

Model ciężar wyrzutowy [g] długość [cm] długość transportowa [cm] ilość części [szt.] masa [g] przelotki Dostępność Cena
25-793027 30 270 139 2+3 150 12
brakbrak
---

Stworzona specjalnie do połowu z niedużych odległości w stawach i jeziorach. "Trout Picker 30" wyposażono w 3 wymienne szczytówki: Czuła szczytówka - 1.0oz (żółta); średnia szczytówka - 1,5oz (zielona); sztywna szczytówka - 2.0oz (pomarańczowa).

Podczas połowu gruntowego szczytówki 1oz (żółta) i 1,5oz (zielona) pokazują każde najdrobniejsze skubnięcie, podczas gdy mocny blank reaguje znakomicie przy zacinaniu i w trakcie holu. Do trollingu z małymi sbirulino oraz do połowu spławikowego znajdują wszystkie 3 szczytówki.

Wyposażony w lekkie jednostopkowe przelotki SiC (przelotka prowadząca dwustopkowa), nasz specjalny uchwyt kołowrotka Sensi-Touch i rękojeść z korka i pianki EVA.

Producent: 

Cormoran

Kategoria: 

Wędki spinningowe

Podobne produkty: 

Wędki spinningowe Cormoran

Brak komentarzy.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

Rabat - 10%

Zostań stałym klientem
i korzystaj z rabatu 10%

Prezent

do każdego zamówienia

Najniższa cena

dowiedz się więcej

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: