Ten produkt nie jest już dostępny

Wędka Robinson Red Star Picker (300)

OCENA:
4.3/5 (ocen: 41)
 
Wędki zaprojektowano specjalnie do połowu metodą „wincklepicker”. Wędzisko długości 3,00 m umożliwia skuteczne zacięcie z dużej odległości w trakcie łowienia na dużych rzekach i jeziorach. Dwie wymienne, szklane szczytówki pozwalają dostosować się do warunków panujących na łowisku. Wyjątkowa moc i dynamika blanku oraz godne polecenia wykończenie. Bardzo trwałe wędziska, są efektem wieloletnich doświadczeń z kompozytami grafitowo-szklanymi....

czytaj więcej »

Model ciężar wyrzutowy [g] długość [cm] długość transportowa [cm] ilość części [szt.] Dostępność Cena
11E-PI-300 35 300 159 2+2
brakbrak
---

Wędki zaprojektowano specjalnie do połowu metodą „wincklepicker”. Wędzisko długości 3,00 m umożliwia skuteczne zacięcie z dużej odległości w trakcie łowienia na dużych rzekach i jeziorach. Dwie wymienne, szklane szczytówki pozwalają dostosować się do warunków panujących na łowisku. Wyjątkowa moc i dynamika blanku oraz godne polecenia wykończenie.

Bardzo trwałe wędziska, są efektem wieloletnich doświadczeń z kompozytami grafitowo-szklanymi. W celu stworzenia idealnego materiału do produkcji niedrogich wędzisk o wysokich parametrach użytkowych wykorzystano zaawansowaną technologię pozwalającą w pełni wykorzystać różne własności żywicy, dwóch odmian włókna szklanego oraz grafitu.

Bazą jest rdzeń z E-Glasu o wysokiej wytrzymałości na rozciąganie. Włókna nośne z grafitu 24 mln PSI i oplot z tkaniny S-Glas zapewniają precyzyjnie dobraną akcję, specjalnie opracowaną do każdego wędziska. Kompozyty z dużą zawartością włókna szklanego są niebywale odporne i mocne, co zapewnia im niespotykaną żywotność, przerastającą wyroby z czystego grafitu. Najlepszy na rynku stosunek jakości do ceny z pewnością zyska uznanie zarówno wśród początkujących jak i zaawansowanych wędkarzy.

Producent: 

Robinson

Brak komentarzy.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

Rabat - 10%

Zostań stałym klientem
i korzystaj z rabatu 10%

Prezent

do każdego zamówienia

Najniższa cena

dowiedz się więcej

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: