Ten produkt nie jest już dostępny

Wędka Robinson Red Star High Speed Spin (270)

OCENA:
4.6/5 (ocen: 39)
 
To ukłon Robinsona wobec wymagającego spinningisty, preferującego połowy wędkami o szybkiej akcji. Nowa seria High Speed Spin to 6 spinningów o różnej długości i różnym ciężarze wyrzutu. 2,1-metrowy High Speed Spin przeznaczony jest do łowieniaz łodzi, zaś najdłuższy model (3 m) polecany jest do łowienia z brzegu większych drapieżników. Ciężar wyrzutowy tych spinningów pozwalana łowienie średnio ciężkimi i ciężkimi przynętami. Bardzo...

czytaj więcej »

Model ciężar wyrzutowy [g] długość [cm] długość transportowa [cm] ilość części [szt.] Dostępność Cena
11E-SP-B24 15-40 240 143 2
brakbrak
---
11E-SP-B27 15-40 270 158 2
brakbrak
---

To ukłon Robinsona wobec wymagającego spinningisty, preferującego połowy wędkami o szybkiej akcji. Nowa seria High Speed Spin to 6 spinningów o różnej długości i różnym ciężarze wyrzutu. 2,1-metrowy High Speed Spin przeznaczony jest do łowieniaz łodzi, zaś najdłuższy model (3 m) polecany jest do łowienia z brzegu większych drapieżników. Ciężar wyrzutowy tych spinningów pozwalana łowienie średnio ciężkimi i ciężkimi przynętami.

Bardzo trwałe wędziska, są efektem wieloletnich doświadczeń z kompozytami grafitowo-szklanymi. W celu stworzenia idealnego materiału do produkcji niedrogich wędzisk o wysokich parametrach użytkowych wykorzystano zaawansowaną technologię pozwalającą w pełni wykorzystać różne własności żywicy, dwóch odmian włókna szklanego oraz grafitu.

Bazą jest rdzeń z E-Glasu o wysokiej wytrzymałości na rozciąganie. Włókna nośne z grafitu 24 mln PSI i oplot z tkaniny S-Glas zapewniają precyzyjnie dobraną akcję, specjalnie opracowaną do każdego wędziska. Kompozyty z dużą zawartością włókna szklanego są niebywale odporne i mocne, co zapewnia im niespotykaną żywotność, przerastającą wyroby z czystego grafitu. Najlepszy na rynku stosunek jakości do ceny z pewnością zyska uznanie zarówno wśród początkujących, jak i zaawansowanych wędkarzy.

Producent: 

Robinson

Kategoria: 

Wędki spinningowe

Podobne produkty: 

Wędki spinningowe Robinson

Brak komentarzy.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

Rabat - 10%

Zostań stałym klientem
i korzystaj z rabatu 10%

Prezent

do każdego zamówienia

Najniższa cena

dowiedz się więcej

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: