Ten produkt nie jest już dostępny

Wędka Konger EQUS TANGO DX

OCENA:
4.4/5 (ocen: 7)
 
Te, w całym tego słowa znaczeniu, ekskluzywne wklejanki, przeznaczone do łowienia na paprochy, są rozwinięciem znanej już serii Tango i Mikros Champion. Różnice są widoczne gołym okiem: tytanowy oplot, ekskluzywne, odsadzone przelotki SiC oraz mniejsza zbieżność blanku, przy zachowaniu podobnej do pierwowzoru akcji i ugięciu. Choć nowe wklejanki zachowują się podobnie jak poprzednie, to, dzięki grafitowi IM8, nadano im większą wrażliwość...

czytaj więcej »

Model ciężar wyrzutowy [g] długość [cm] długość transportowa [cm] ilość części [szt.] masa [g] Dostępność Cena
117002240 10 245 125 2 137
brakbrak
---
117002270 12 270 139 2 155
brakbrak
---

Te, w całym tego słowa znaczeniu, ekskluzywne wklejanki, przeznaczone do łowienia na paprochy, są rozwinięciem znanej już serii Tango i Mikros Champion. Różnice są widoczne gołym okiem: tytanowy oplot, ekskluzywne, odsadzone przelotki SiC oraz mniejsza zbieżność blanku, przy zachowaniu podobnej do pierwowzoru akcji i ugięciu.

Choć nowe wklejanki zachowują się podobnie jak poprzednie, to, dzięki grafitowi IM8, nadano im większą wrażliwość na sygnały przekazywane przez linkę, a głębsze ugięcie i zwiększona wytrzymałość pozwala na bezpieczniejszą walkę z dynamicznie walczącą rybą. Toteż, choć podstawowym przeznaczeniem tych wklejanek jest połów okoni i chimerycznie żerujących szczupaków, to wyśmienicie sprawdzą się także podczas połowu rzecznych jazi i kleni na niewielkie błystki i woblery.

Producent: 

Konger

Kategoria: 

Wędki

Podobne produkty: 

Wędki Konger

Brak komentarzy.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

Rabat - 10%

Zostań stałym klientem
i korzystaj z rabatu 10%

Prezent

do każdego zamówienia

Najniższa cena

dowiedz się więcej

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: