Ten produkt nie jest już dostępny

Wędka Mikado CrystalLine Pole, długość: 1000 cm

OCENA:
4.4/5 (ocen: 47)
 
Profesjonalne wędzisko do zadań specjalnych- zaprojektowane docelowo dla pasjonatów połowu dużych ryb karpiowatych metodą skróconego zestawu na wodach stojących, kanałach i rzekach gdzie agresywnie walcząca ryba potrafi w kilka sekund dosłownie „roznieść” standardowe wędzisko błyskawicznie rozwiewając marzenia wędkarzy o medalowej rybie. Tyczka ta także znajduje zastosowanie w czasie łowienia w rzekach o bardzo silnym uciągu gdzie jedynym...

czytaj więcej »

Model masa [g] wersja Dostępność Cena
WA419-1000 850 standard
brakbrak
---

Profesjonalne wędzisko do zadań specjalnych- zaprojektowane docelowo dla pasjonatów połowu dużych ryb karpiowatych metodą skróconego zestawu na wodach stojących, kanałach i rzekach gdzie agresywnie walcząca ryba potrafi w kilka sekund dosłownie „roznieść” standardowe wędzisko błyskawicznie rozwiewając marzenia wędkarzy o medalowej rybie. Tyczka ta także znajduje zastosowanie w czasie łowienia w rzekach o bardzo silnym uciągu gdzie jedynym sposobem na skuteczny połów jest stosowanie ciężkich zestawów utrzymujących przynętę w zanęconym miejscu. Do budowy Crystalline Pole 1000 stosujemy bardzo dobrej jakości węgiel o wysokim module sprężystości oraz bardzo gęsto plecione maty węglowe, które są nieodzowne do tego aby tyczka uzyskała odpowiednią sztywność i moc przy zachowaniu niskiej wagi całego wędziska. Odpowiednio zaprojektowany mocny top uzyskał średnice pozwalającą na stosowanie mocnych, dużej średnicy gum amortyzatora pozwalającej ostudzić zapał każdej walczącej ryby.

Crystalline Pole 1000 posiada możliwość rozbudowy do długości 11.5 i 13metrów przy użyciu dodatkowych dopalaczy dostępnych w naszej ofercie przez co pozwala dostosować się do wymagań niemalże każdego łowiska.

Wędzisko oprócz niespotykanych parametrów użytkowych wyróżnia się z grona tyczek precyzyjnym wykończeniem i oryginalnym designem.

Producent: 

Mikado

Kategoria: 

Wędki - Tyczki

Podobne produkty: 

Wędki - Tyczki Mikado

Brak komentarzy.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

Rabat - 10%

Zostań stałym klientem
i korzystaj z rabatu 10%

Prezent

do każdego zamówienia

Najniższa cena

dowiedz się więcej

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: