Ten produkt nie jest już dostępny

Wędka Dragon Team Silver Edition Spinn 14-35 gram, długość: 210 cm

OCENA:
4.4/5 (ocen: 19)
 
Ciekawa seria spinningów o typowo szczytowym ugięciu. Znajdują się wśród nich zarówno modele klasycznie szczupakowe, sandaczowy kij do połowu na gumę lub koguta z opadu, jak i wędzisko z powodzeniem nadające się na pomorską wyprawę trociową. Wszystkie kije uzbrojone w przelotki i uchwyty FUJI. TEAM DRAGON SILVER EDITION to połączenie doświadczenia konstruktorów w zakresie zastosowania nowoczesnych technologii...

czytaj więcej »

Model akcja ciężar wyrzutowy [g] dolnik [cm] długość [cm] długość transportowa [cm] ilość części [szt.] masa [g] Dostępność Cena
CHD-27-67-210 Fast 14-35 30 210 110 2 176
brakbrak
---

Ciekawa seria spinningów o typowo szczytowym ugięciu. Znajdują się wśród nich zarówno modele klasycznie szczupakowe, sandaczowy kij do połowu na gumę lub koguta z opadu, jak i wędzisko z powodzeniem nadające się na pomorską wyprawę trociową. Wszystkie kije uzbrojone w przelotki i uchwyty FUJI.

TEAM DRAGON SILVER EDITION to połączenie doświadczenia konstruktorów w zakresie zastosowania nowoczesnych technologii budowy blanków z wysokomodułowego grafitu z praktyczną wiedzą wędkarskich testerów. Doprowadziło ono do stworzenia doskonałego projektu, spełniającego wysoko postawione cele w zakresie wytrzymałości, efektywności, ergonomii, estetyki i dostępności cenowej. Wszystkie wędziska zaprojektowane zostały przy użyciu wysokozaawansowanych technik komputerowych, które umożliwiły perfekcyjne połączenie grafitów o różnej sztywności, w różnych proporcjach i układach, dla uzyskania zdefiniowanej wcześniej precyzyjnie charakterystyki pracy wędzisk do wielu metod połowu. Zastosowana tu konstrukcja wielomodułowa łączy trzy odmiany grafitu japońskiej firmy TORAY:

  • supersztywny grafit space grade 80 mln PSI,
  • najnowszą odmianę grafitu wysokomodułowego 69 mln PSI, która zastąpiła wcześniej stosowany grafit 62 mln PSI,
  • jako podstawę konstrukcji średniomodułowy grafit o podwyższonej sztywności 40 mln PSI, popularnie nazywany IM8.

Zastosowana technologia multiwarstwowa, przy jednoczesnym obniżeniu zawartości żywicy, w konsekwencji zaowocowała idealną dynamiką i zmniejszeniem masy wędzisk. Aktywne wspomaganie komputerowe pozwala z wyjątkową precyzją opracować sposób zbrojenia wędzisk, położenie przelotek na blanku, gabaryty i kształt rękojeści. Wszystkie elementy zastosowane do zbrojenia wędzisk spełniają surowe normy narzucone przez Team Dragon – pierścienie przelotek klasy SiC i FUJI Alconite, pracujące, ale nieodkształcalne ramki przelotek z ultralekkiego stopu metali, grafitowe uchwyty do kołowrotków, specjalistyczne nici omotek w klasie „limited stretch”, niestarzejący się lakier epoksydowy do omotek. Końcowy efekt to aż 74 wędziska do wszelkich metod połowu. Lekkie, sztywne i smukłe blanki w matowym, czarnym kolorze, metalowe elementy uchwytów, ramki przelotek i pierścienie wzmacniające o barwie jasnego, matowego aluminium. Jakość i estetyka w rozsądnej cenie.

Producent: 

Dragon

Kategoria: 

Wędki spinningowe

Podobne produkty: 

Wędki spinningowe Dragon

Brak komentarzy.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

Rabat - 10%

Zostań stałym klientem
i korzystaj z rabatu 10%

Prezent

do każdego zamówienia

Najniższa cena

dowiedz się więcej

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: