Ten produkt nie jest już dostępny

Wędka Daiwa Tournament 3DX Sea Trout

OCENA:
4.2/5 (ocen: 6)
 
Nowa seria spinningów TOURNAMENT to bardzo wyważony asortyment najwyższej klasy, perfekcyjnie wykończonych wędzisk. Połączenie ekskluzywnego materiału węglowego 3DX z kompozytem HVF™ pozwoliło na konstrukcję lekkich i sztywnych blanków o perfekcyjnej akcji do połowu przynętami z miękkiego plastiku. W zależności od ciężaru wyrzutu wędziska te pokrywają niemal pełne spektrum technik połowu różnej wagi gumowymi imitacjami. Do budowy...

czytaj więcej »

Model ciężar wyrzutowy [g] długość [cm] długość transportowa [cm] ilość części [szt.] masa [g] ilość przelotek Dostępność Cena
11712-310 15-45 310 163 2 195 9
brakbrak
---
Nowa seria spinningów TOURNAMENT to bardzo wyważony asortyment najwyższej klasy, perfekcyjnie wykończonych wędzisk. Połączenie ekskluzywnego materiału węglowego 3DX z kompozytem HVF™ pozwoliło na konstrukcję lekkich i sztywnych blanków o perfekcyjnej akcji do połowu przynętami z miękkiego plastiku. W zależności od ciężaru wyrzutu wędziska te pokrywają niemal pełne spektrum technik połowu różnej wagi gumowymi imitacjami. Do budowy spinningów z serii TOURNAMENT wybrane zostały wyłącznie komponenty najwyższej klasy. Dla bezpiecznego transportu wszystkie wędziska dostarczane są w ochronnych futerałach Semi-Hardcase. TOURNAMENT to synonim jakości i niezawodności marki DAIWA. Modele JIGGER cechują się mocno zaakcentowaną akcją szczytową i wyposażone są w przelotki jednostopkowe.
 
  • Konstrukcja blanku HVF™,
  • Włókna węglowe 3DX™,
  • Przelotki FUJI™ K-SIC,
  • Połączenie czopowe DAIWA V-JOINT™,
  • Uchwyt kołowrotka Screw-Down,
  • Rękojeść z naturalnego korka AAAA,
  • Futerał Semi-Hardcase.

Włókno węglowe HVF - W przeciwieństwie do normalnych węglowych wędek o dużej zawartości żywicy między włóknami, wędziska DAIWA HV wykonane są z kompozytu o zmniejszonej ilości żywicy, zwanego HVF -dzięki czemu są lżejsze, wytrzymalsze, lepiej zbalansowane i posiadają szybszą akcję.

V-JOINT - Specjalne połączenie czopowe, w którym czop oraz fragment blanku wokół niego wykonane są ze specjalnego, produkowanego ekskluzywnie dla DAIWA kompozytu węglowego BIAS. Włókna węglowe przebiegają pod kątem 45 stopni zapewniając wyższą odporność oraz poprawiając jednocześnie krzywą ugięcia.

Włókno węglowe 3DX - W przeciwieństwie do normalnych mat węglowych, które zawsze ułożone są dwuwymiarowo, DAIWA stworzyła trójwymiarowy kompozyt 3DX, który wyraźnie polepsza kompresję blanku. Wędka zawsze równie dobrze przekazuje energię - i to niezależnie z której strony zostaje obciążona. Poza tym nie "buja się" po wymachu umożliwiając jeszcze dokładniejsze rzuty!

DAIWA i FUJI - Fuji to wieloletni partner firmy DAIWA wytwarzający wiele komponentów wyłącznie dla niej. Fuji to od wielu już lat chyba najlepszy i najbardziej rozpoznawalny producent wysokiej jakości części do budowy wędek "made in Japan". DAIWA stara się w miarę możliwości stosować elementy Fuji, by zapewnić swoim klientom optymalną żywotność i niezawodną jakość oferowanych produktów.

Producent: 

Daiwa

Kategoria: 

Wędki spinningowe

Podobne produkty: 

Wędki spinningowe Daiwa

Brak komentarzy.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

Rabat - 10%

Zostań stałym klientem
i korzystaj z rabatu 10%

Prezent

do każdego zamówienia

Najniższa cena

dowiedz się więcej

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: