Ten produkt nie jest już dostępny

Pellety Big Eel Series Adder Carp

OCENA:
4.4/5 (ocen: 5)
 
Big Eel Hook Pellet - 20mm Pellet haczykowy z otworem, do metody włosowej. Wyprodukowany przez laboratorium Adder'a na bazie miksów mięsnych i rybnych z dużą ilością ekstraktu z wątroby i krwi. Wysoce energetyczna przynęta gwarantująca selektywne branie dużych węgorzy. W testach utwierdziliśmy się o jej skuteczności, o ile nie dopadną jej wcześniej Karpie, Liny i inne okazy medalowych ryb karpiowatych. Eel Pellet Big Eel - pellet...

czytaj więcej »

Model masa [g] wersja średnica [mm] Dostępność Cena
VBGBES001 250 pellet haczykowy
brakbrak
---
VBGBES002 1000 zanętowy pellet 6
brakbrak
---

Big Eel Hook Pellet - 20mm Pellet haczykowy z otworem, do metody włosowej. Wyprodukowany przez laboratorium Adder'a na bazie miksów mięsnych i rybnych z dużą ilością ekstraktu z wątroby i krwi. Wysoce energetyczna przynęta gwarantująca selektywne branie dużych węgorzy. W testach utwierdziliśmy się o jej skuteczności, o ile nie dopadną jej wcześniej Karpie, Liny i inne okazy medalowych ryb karpiowatych.

Eel Pellet Big Eel - pellet węgorzowy w rozmiarze 6 mm przygotowany z tych samych składników co jego haczykowy odpowiednik. Twardość i powolna praca pozwala na długofalowe wabienie węgorza rybno-wątrobowym aromatem. Idealny do nęcenia łowiska samodzielnie, jak i w połączeniu z innymi produktami Big Eel. Asortyment pakowany w estetyczne i wygodne w transporcie wiaderko.

Producent: 

Adder Carp

Brak komentarzy.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

Rabat - 10%

Zostań stałym klientem
i korzystaj z rabatu 10%

Prezent

do każdego zamówienia

Najniższa cena

dowiedz się więcej

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: