Ten produkt nie jest już dostępny

Amino Dip Carp Zoom

OCENA:
4.6/5 (ocen: 22)
 
Starannie przygotowane profesjonalne dipy z dużą zawartością aminokwasów o zbilansowanym stężeniu zapachów. Amino Dipy głęboko wnikają w przynętę i przez długi czas uwalniają się wabiąc dorodne karpie. Występuje w 8 zapachach, w wygodnych opakowaniach 100 ml. W każdej dziedzinie wędkarstwa mamy do czynienia z coraz większą specjalizacją, na tym tle wędkarstwo karpiowe zajmuje szczególną pozycję. To właśnie tu, w łowieniu karpi, w...

czytaj więcej »

Model pojemność smak Dostępność Cena
FZ-CZ5152 100 ml Truskawka
brakbrak
---
FZ-CZ5169 100 ml Miód
brakbrak
---
FZ-CZ5176 100 ml Monstrualny krab
brakbrak
---
FZ-CZ5183 100 ml Ryba-Halibut
brakbrak
---
FZ-CZ5190 100 ml GLM-Zielona małża
brakbrak
---
FZ-CZ5206 100 ml Kałamarnica-Ośmiornica
brakbrak
---
FZ-CZ5213 100 ml Krwista Wątroba
brakbrak
---
FZ-CZ5237 100 ml Scopex
brakbrak
---

Starannie przygotowane profesjonalne dipy z dużą zawartością aminokwasów o zbilansowanym stężeniu zapachów. Amino Dipy głęboko wnikają w przynętę i przez długi czas uwalniają się wabiąc dorodne karpie. Występuje w 8 zapachach, w wygodnych opakowaniach 100 ml.

W każdej dziedzinie wędkarstwa mamy do czynienia z coraz większą specjalizacją, na tym tle wędkarstwo karpiowe zajmuje szczególną pozycję. To właśnie tu, w łowieniu karpi, w ostatnich latach widzimy najbardziej dynamiczny rozwój, rosną oczekiwania i wymagania wędkarzy, co roku pojawiają się nowe metody i innowacyjne rozwiązania. W tym sezonie zdecydowaliśmy się na poszerzenie oferty przynęt i zanęt karpiowych o produkty jednego z liderów europejskiego rynku karpiowego.

Firma Carp Zoom od wielu lat konsekwentnie buduje swój wizerunek topowego producenta w niezwykle wymagającym dziale karpiowym. Prezentujemy bogatą ofertę kulek, pelletów, atraktorów i innych artykułów przygotowanych specjalnie na rynek polski we współpracy z ekspertami Jaxona.

Producent: 

Carp Zoom

Brak komentarzy.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

Rabat - 10%

Zostań stałym klientem
i korzystaj z rabatu 10%

Prezent

do każdego zamówienia

Najniższa cena

dowiedz się więcej

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: