Ten produkt nie jest już dostępny

Zanęta Profesjonalna Venire

OCENA:
-/5 (ocen: 0)
 
Flagowa seria zanęt profesjonalnych Venire została stworzona przez doświadczonych zawodników współpracujących z naszą firmą, dla wędkarzy wyczynowych oraz osób wymagających najwyższej jakości produktów, w korzystnej cenie. Zanęty skomponowano z najlepszych jakościowo komponentów, dodatkowo poddanych odpowiedniej obróbce termicznej, która pozwoliła wydobyć ich najlepsze właściwości. Zanęty z serii Profesjonalnej swój niepowtarzalny aromat...

czytaj więcej »

Model zapach masa [kg] Dostępność Cena
V_PRO_Jezioro Jezioro 1
brakbrak
---
V_PRO_Kanał-czarna Kanał-czarna 1
brakbrak
---
V_PRO_Karp Karp 1
brakbrak
---
V_PRO_Leszcz Leszcz 1
brakbrak
---
V_PRO_Leszcz-czarna Leszcz - czarna 1
brakbrak
---
V_PRO_Lin-Karaś Lin-Karaś 1
brakbrak
---
V_PRO_Płoć-czarna Płoć - czarna 1
brakbrak
---
V_PRO_Rzeka Rzeka 1
brakbrak
---
V_PRO_Ukleja Ukleja 1
brakbrak
---

Flagowa seria zanęt profesjonalnych Venire została stworzona przez doświadczonych zawodników współpracujących z naszą firmą, dla wędkarzy wyczynowych oraz osób wymagających najwyższej jakości produktów, w korzystnej cenie.

Zanęty skomponowano z najlepszych jakościowo komponentów, dodatkowo poddanych odpowiedniej obróbce termicznej, która pozwoliła wydobyć ich najlepsze właściwości. Zanęty z serii Profesjonalnej swój niepowtarzalny aromat zawdzięczają dużej koncentracji dodatków aromatyczno-smakowych. Idealnie dobrana granulacja, kolor i praca w łowisku powodują szybkie zwabienie ryb i długi czas żerowania w kulach zanętowych. Szczególnie polecane do stosowania podczas zawodów wędkarskich oraz w łowiskach poddanych bardzo dużej presji wędkarskiej.

Sprawdzają się również z bardzo dobrym skutkiem podczas słabego żerowania ryb w połączeniu z ziemią lub gliną w odpowiednich proporcjach.

Zanęty bardzo dobrze komponują się z szeroką gamą dodatków i atraktorów Venire, co pozwala na dobranie odpowiedniej konsystencji, granulacji, koloru, kleistości, smaku i zapachu do połowu konkretnych gatunków ryb na różnych typach łowisk.

Płoć-czarna: Zanęta z dużą ilością ziaren, uwielbianych przez płocie. Ciemna, bliska czarnej barwa sprawia, że zanęta ta doskonale nadaje się do łowienia w trudnych warunkach, podczas chłodnych pór roku oraz gdy ryby żerują bardzo słabo.

Leszcz-czarna: Czarna zanęta leszczowa na chłodne pory roku, kiedy ryby są bardziej ostrożne, a ich metabolizm zwolniony. Doskonale współgra z różnego rodzaju glinami i ziemiami.

Lin-Karaś: Zanęta, z dużą ilością dużych kawałków odżywczych, jednak bardzo lekka, dzięki czemu nie zapada się w muł i dobrze wabi liny i karasie.

Leszcz: Bogata w składniki odżywcze zanęta ukierunkowana pod leszcza. Doskonała jako podstawa wielu mieszanek leszczowych, idealnie komponuje się ze wszelkiego rodzaju dodatkami i atraktorami leszczowymi.

Karp: Bardzo bogata i odżywcza zanęta przeznaczona dla dużych ryb, z dużą ilością grubych frakcji. Doskonale trzyma w łowisku karpie, duże liny i karasie. Doskonale nadaje się do koszyków i sprężyn.

Ukleja: Lekka zanęta, dająca silną smugę i pracująca przy samej powierzchni.

Producent: 

Venire

Brak komentarzy.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

Rabat - 10%

Zostań stałym klientem
i korzystaj z rabatu 10%

Prezent

do każdego zamówienia

Najniższa cena

dowiedz się więcej

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: