Ten produkt nie jest już dostępny

Mieszanka bazowa seria CAMI Carrum

OCENA:
4.7/5 (ocen: 3)
 
Miksy firmy Carrum powstały głównie za sprawą doświadczenia w łowieniu karpi jednego z prekursorów karpiarstwa w Polsce - pana Marka Kwietnia. Jego praktyka wędkarska zdobywa nad wodą przełożyła się na powstanie niesamowicie skutecznej serii miksów do kulek proteinowych. Miksy zostały stworzone z myślą o największych karpiach, dzięki zastosowaniu w nich najlepszych z możliwych składników. W ofercie znajduje się pełna gama mieszanek...

czytaj więcej »

Model ilość w opakowaniu [szt.] wersja masa [kg] Dostępność Cena
CAMI001 1 50/50 1
brakbrak
---
CAMI002 1 rybna 1
brakbrak
---
CAMI003 1 owocowa 1
brakbrak
---
CAMI004 1 korzenna 1
brakbrak
---
CAMI005 1 BirdFood 1
brakbrak
---

Miksy firmy Carrum powstały głównie za sprawą doświadczenia w łowieniu karpi jednego z prekursorów karpiarstwa w Polsce - pana Marka Kwietnia. Jego praktyka wędkarska zdobywa nad wodą przełożyła się na powstanie niesamowicie skutecznej serii miksów do kulek proteinowych. Miksy zostały stworzone z myślą o największych karpiach, dzięki zastosowaniu w nich najlepszych z możliwych składników.

W ofercie znajduje się pełna gama mieszanek bazowych od najbardziej uniwersalnego miksu 50/50 do bardzo osobliwego smakowo i zapachowo miksu korzennego lub owocowego.

Nasze porady

Jeśli chcemy stworzyć niepowtarzalną przynętę możemy np. jeden wałek ciasta wykonać z miksu rybnego, natomiast drugi na bazie mieszanki owocowej. Następnie połączyć je ze sobą, tworząc kulkę o dwóch różnych basach i zapachach. Często na wodach o dużej presji wędkarskiej tylko takie kulki się nam sprawdzały. Radzimy także nie wzbogacać naszych miksów o dodatkowe składniki. Każdy z nich jest odpowiednio zbilansowany. 

Producent: 

Carrum

Kategoria: 

Dodatki do zanęt

Podobne produkty: 

Dodatki do zanęt Carrum

Brak komentarzy.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

Rabat - 10%

Zostań stałym klientem
i korzystaj z rabatu 10%

Prezent

do każdego zamówienia

Najniższa cena

dowiedz się więcej

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: