Ten produkt nie jest już dostępny

Pellet 4 mm Traper

OCENA:
5.0/5 (ocen: 1)
 
Nowa formuła, zastosowana przy produkcji pelletu, zapewnia bardzo dużą skuteczność podczas zanęcania. Stopniowo uwalniające się cząstki zawierają zmielone ziarna oleiste oraz substancje aromatyczne, doskonale wabiąc i utrzymując ryby w łowisku. Różnorodność kolorów pozwala na dostosowanie do barwy dna i upodobań ryb. Stabilność (szybkość rozmywania) kształtuje się w zależności od średnicy. Mniejszy 4 mm, 8 mm pracuje i wabi ryby natychmiast...

czytaj więcej »

Model średnica [mm] zapach masa [kg] Dostępność Cena
04064 4 Scopex 1
brakbrak
---
04065 4 Truskawka 1
brakbrak
---
04068 4 Konopie 1
brakbrak
---
04070 4 Owocowy 1
brakbrak
---

Nowa formuła, zastosowana przy produkcji pelletu, zapewnia bardzo dużą skuteczność podczas zanęcania. Stopniowo uwalniające się cząstki zawierają zmielone ziarna oleiste oraz substancje aromatyczne, doskonale wabiąc i utrzymując ryby w łowisku. Różnorodność kolorów pozwala na dostosowanie do barwy dna i upodobań ryb. Stabilność (szybkość rozmywania) kształtuje się w zależności od średnicy. Mniejszy 4 mm, 8 mm pracuje i wabi ryby natychmiast po wrzuceniu do wody. Większy 12 mm działa od 2 do 5 godzin w łowisku, 16 mm od 6 do 12 godzin.

Pellet 4 mm polecany do połowu dużych ryb karpiowatych. Przy pomocy pelletu 4 mm jesteśmy w stanie zwabić selektywnie większe okazy ryb. Drobny pellet jest hitem ostatnich lat przy połowie lina. 

Producent: 

Traper

Metody wędkarstwa: 

Wędkarstwo karpiowe

Brak komentarzy.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

Rabat - 10%

Zostań stałym klientem
i korzystaj z rabatu 10%

Prezent

do każdego zamówienia

Najniższa cena

dowiedz się więcej

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: