Pomocnik Wędkarza

Obcinaczka Boomerang tool Dragon

OCENA:
4.1/5 (ocen: 9)
 
Wytwarzane przez amerykańską firmę BOOMERANG TOOL COMPANY specjalizującą się w produkcji wysokiej jakości akcesoriów dla wędkarzy. Na pierwszy rzut oka obcinaczki nie wyróżniają się niczym specjalnym. Wystarczy jednak wykonać pierwsze cięcie żyłki lub plecionki, żeby zauważyć, w czym tkwi różnica. Boomerang Tool tnie jednym cięciem nawet luźno wiszącą plecionkę, żyłkę i fluorocarbon bez zgniatania i strzępienia. To niezmiernie ważne przy...

czytaj więcej »

Produkt dostępny w 2 wariantach

Cena od: 84,99 zł

Koszt dostawy Wysyłka od 6,90zł

Wybierz model
Model wersja Dostępność Cena
UBT-BTC233 standard
wysyłka w ciągu 24h3 szt.
84,99 zł
Dodać Odejmować
UBT-BTC223 LONG SNIP
do 5 dni roboczych
107,99 zł
Dodać Odejmować

Wytwarzane przez amerykańską firmę BOOMERANG TOOL COMPANY specjalizującą się w produkcji wysokiej jakości akcesoriów dla wędkarzy. Na pierwszy rzut oka obcinaczki nie wyróżniają się niczym specjalnym. Wystarczy jednak wykonać pierwsze cięcie żyłki lub plecionki, żeby zauważyć, w czym tkwi różnica. Boomerang Tool tnie jednym cięciem nawet luźno wiszącą plecionkę, żyłkę i fluorocarbon bez zgniatania i strzępienia. To niezmiernie ważne przy stosowaniu cienkich żyłek do wiązania małych haków z uszkiem lub przy nawlekaniu koralików i rurek do zestawów gruntowych. Kto próbował uwiązać muchę zawiązaną na haku w rozmiarze 22–26 wie, że jest to praktycznie niemożliwe, jeżeli żyłka będzie choć minimalnie zgnieciona. Nożyczki posiadają opatentowany system chowania ostrza przy użyciu jednej ręki i wyciągany retraktor na lince o długości około 80 cm.
Model Long Snip (BTC223) wyposażony jest w wydłużone ostrza, trzykrotnie powiększające szkło oraz igłę do przepychania oczek haków muchowych.

Producent: 

Dragon

Kategoria: 

Akcesoria - Noże

Podobne produkty: 

Akcesoria - Noże Dragon

Brak komentarzy.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

Rabat - 10%

Zostań stałym klientem
i korzystaj z rabatu 10%

Prezent

do każdego zamówienia

Najniższa cena

dowiedz się więcej

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: