Pomocnik Wędkarza
Ten produkt nie jest już dostępny

Pro Carp Feeder Rakieta zanętowa 407807 Jaxon

OCENA:
4.4/5 (ocen: 44)
 
Rakieta zanętowa Pro Carp Feeder. Rakieta wędkarska firmy Jaxon dedykowaną łowcą karpi. Jednak sprawdzi się w każdym miejscu gdzie chcemy solidnie zanęcić daleko od brzegu a nie mamy możliwości skorzystania ze środka pływającego. Do wyrzutu rakiety potrzebny jest nam dłuższych kij powyżej 3 metrów, dość sztywny z zapasem mocy. Możemy do tego użyć najgorszy kij jaki mamy w domu i tak posłuży nam tylko do wyrzutu kilku rakiet. Rakieta po...

czytaj więcej »

Model wersja Dostępność Cena
AC-407807 standard
brakbrak
---

Rakieta zanętowa Pro Carp Feeder. Rakieta wędkarska firmy Jaxon dedykowaną łowcą karpi. Jednak sprawdzi się w każdym miejscu gdzie chcemy solidnie zanęcić daleko od brzegu a nie mamy możliwości skorzystania ze środka pływającego. Do wyrzutu rakiety potrzebny jest nam dłuższych kij powyżej 3 metrów, dość sztywny z zapasem mocy. Możemy do tego użyć najgorszy kij jaki mamy w domu i tak posłuży nam tylko do wyrzutu kilku rakiet.

Rakieta po zetknięciu z wodą otwiera się i opuszcza na dno nasze kule zanętowe. Przy użyciu rakiety unikniemy rozrzutu jaki zdarza się podczas rzucania z ręki czy rozpadu kul w powietrzu. Dzięki rakiecie trafiamy celnie punktowo i kilkadziesiąt metrów od brzegu. Polecane zwłaszcza w miejscach o dużej presji wędkarskiej gdzie ryb spodziewamy się w dalszej odległości od brzegu.

Producent: 

Jaxon

Kategoria: 

Akcesoria karpiowe

Podobne produkty: 

Akcesoria karpiowe Jaxon

Metody wędkarstwa: 

Wędkarstwo karpiowe

Brak komentarzy.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

Najniższa cena

dowiedz się więcej

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: