Kula wodna przezroczysta Jaxon

OCENA:
4.4/5 (ocen: 24)
 
Kula wodna  z 4 czterema otworami do napełniania wodą. Kulę wodną napełniamy ilością wody zależną od odległości rzuty jaką chcemy osiągnąć. Kula wodna świetnie sprawdzi się w miejscach gdzie mamy do czynienia z bardzo ostrożnymi rybami, których nie możemy przechytrzyć tradycyjnymi metodami połowu z gruntu. Kula wodna pozwoli nam zaprezentować...

czytaj więcej »

Produkt dostępny w 2 wariantach

Cena od: 7,89 zł

Wybierz model
Model ilość w opakowaniu [szt.] rozmiar kolor Dostępność Wysyłka Cena ℹ️
AC-4080TM 2 M przezroczysty
wysyłka w ciągu 24h20 szt.
24h
7,89 zł
Dodać Odejmować
AC-4080TS S przezroczysty
wysyłka w ciągu 24h10 szt.
24h
9,29 zł
Dodać Odejmować

Kula wodna  z 4 czterema otworami do napełniania wodą. Kulę wodną napełniamy ilością wody zależną od odległości rzuty jaką chcemy osiągnąć. Kula wodna świetnie sprawdzi się w miejscach gdzie mamy do czynienia z bardzo ostrożnymi rybami, których nie możemy przechytrzyć tradycyjnymi metodami połowu z gruntu. Kula wodna pozwoli nam zaprezentować kawałek chleba, który spływa po powierzchni wody wraz z nurtem.

Do kuli przywiązujemy przypon około 30- 50 cm, który spływa swobodnie za naszą kulą. Wielkość ryb jakie możemy przechytrzyć tą metodą może nas miło zaskoczyć. Dorodne karpie, jazie czy klenie będą teraz w naszym zasięgu dzięki prostej metodzie, która pozwoli nam łowić ryby pobierające pokarm z powierzchni wody.Zacinamy w przypadku, kiedy kula wykonana nienaturalny ruch lub zaobserwujemy zebranie naszej przynęty przez rybę. Kolor przezroczysty nie odstrasza żerujących ryb.

Producent: 

Jaxon

Kategoria: 

Akcesoria karpiowe

Podobne produkty: 

Akcesoria karpiowe Jaxon

Metody wędkarstwa: 

Wędkarstwo karpiowe

Brak komentarzy.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: