Ten produkt nie jest już dostępny

Płyn do żyłki odległościowej Mikado

OCENA:
4.4/5 (ocen: 5)
 
Wiele razy nasza wyprawa wędkarska była skazana na porażke przez porywisty wiatr, który utrudniał nam utrzymanie zestawów w polu nęcenia. Ten niewielki preparat pomoże nam uniknąć takich porażek i w szybki sposób zatopi naszą żyłkę, któa nie będzie tworzyć  tzw. "balona" na powierzchni wody. Jest to szczególnie ważne podczas zacięcia żeby mieć cały czas kontakt z naszym zestawem. Preparat odtłuszczający i konserwujący żyłkę wędkarską....

czytaj więcej »

Model pojemność Dostępność Cena
WZI01 50 ml
brakbrak
---

Wiele razy nasza wyprawa wędkarska była skazana na porażke przez porywisty wiatr, który utrudniał nam utrzymanie zestawów w polu nęcenia. Ten niewielki preparat pomoże nam uniknąć takich porażek i w szybki sposób zatopi naszą żyłkę, któa nie będzie tworzyć  tzw. "balona" na powierzchni wody. Jest to szczególnie ważne podczas zacięcia żeby mieć cały czas kontakt z naszym zestawem.

Preparat odtłuszczający i konserwujący żyłkę wędkarską. Polecany przede wszystkim do metody odległościówki angielskiej, w której zależy nam na jak najszybszym zatopieniu odcinka żyłki łączącego wędkę ze spławikiem.

Producent: 

Mikado

Metody wędkarstwa: 

Wędkarstwo spławikowe

Brak komentarzy.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: