Pomocnik Wędkarza
Ten produkt nie jest już dostępny

Kołowrotek Mikado Front Line

OCENA:
4.0/5 (ocen: 12)
 
We współczesnym wędkarstwie coraz bardziej widoczna jest specjalizacja- podział kołowrotków, wędek i akcesoriów dotyczy już nie tylko nastawienia na konkretne akweny, często sprzęt dedykowany jest nawet konkretnym gatunkom. Często jednak docierały do nas sygnały, że istnieje zapotrzebowanie na produkty wykazujące się większym uniwersalizmem - wędkarze łowiący na spinning chcieli także zaadaptować swój sprzęt pod łowienie gruntowe i vice...

czytaj więcej »

Model masa [g] przełożenie rozmiar ilość łożysk [szt.] pojemność szpuli Dostępność Cena
KDA069-4008 286 5.1 4000 6 0.30/145
brakbrak
---

We współczesnym wędkarstwie coraz bardziej widoczna jest specjalizacja- podział kołowrotków, wędek i akcesoriów dotyczy już nie tylko nastawienia na konkretne akweny, często sprzęt dedykowany jest nawet konkretnym gatunkom. Często jednak docierały do nas sygnały, że istnieje zapotrzebowanie na produkty wykazujące się większym uniwersalizmem - wędkarze łowiący na spinning chcieli także zaadaptować swój sprzęt pod łowienie gruntowe i vice versa.
W ten sposób wpadliśmy na pomysł stworzenia kołowrotka spinningowego, z precyzyjnym, przednim hamulcem, który miałby wbudowaną możliwość uruchomienia wolnego biegu szpuli. O ile w tradycyjnych mechanizmach wolnego biegu mamy do czynienia z dużą masą i włącznikiem zamontowanym z tyłu korpusu, Front Line jako jedyny posiada mechanizm załączający w samej szpuli- co czyni go szybkim w i wygodnym w użyciu, zarazemnie dodając masy. FrontLine - 1 kołowrotek, 1000 możliwości. 

Producent: 

Mikado

Podobne produkty: 

Kołowrotki spinningowe Mikado

Brak komentarzy.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

Najniższa cena

dowiedz się więcej

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: