Kołowrotek Mikado M-KA FR + żyłka Dreamline Mikado 0,35 mm

OCENA:
3.8/5 (ocen: 13)
 
Kołowrotek karpiowy z wolnym biegiem Mikado M-KA FR jest świetnym wyborem dla osoby szukającej kompromisu pomiędzy przystępną ceną, a niezawodnością w segmencie kołowrotków typu Big Pit. Cechą charakterystyczną tej konstrukcji jest potężna szpula mieszcząca ponad 600 metrów żyłki 0,30 , przez co użytkownik M-KA FR jest w stanie lokować swój...

czytaj więcej »

Produkt dostępny w 1 wariancie

Cena: 355,49 zł

Model przełożenie ilość łożysk [szt.] masa [g] pojemność szpuli [mm/m] wersja Dostępność Wysyłka Cena ℹ️
KDA153-8005 4.3 5 750 0.30/610 0.35/450 0.40/340 8005
wysyłka w ciągu 24h10 szt.
24h
355,49 zł
Dodać Odejmować

Kołowrotek karpiowy z wolnym biegiem Mikado M-KA FR jest świetnym wyborem dla osoby szukającej kompromisu pomiędzy przystępną ceną, a niezawodnością w segmencie kołowrotków typu Big Pit. Cechą charakterystyczną tej konstrukcji jest potężna szpula mieszcząca ponad 600 metrów żyłki 0,30, przez co użytkownik M-KA FR jest w stanie lokować swój zestaw w miejscach niedostępnych dla większości wędkarzy. Sercem tego kołowrotka jest niezniszczalna przekładnia ślimakowa, która gwarantuje trwałość, niezawodność oraz maślaną pracę nawet pod dużymi obciążeniami.

Rotor bezbłędnie układa żyłkę na szpuli, tym samym zapewniając jej idealny nawój i nie skręcanie się. Mikado M-KA FR posiada 5 łożysk i wyposażone jest w świetny, w pełni regulowany mechanizm wolnego biegu, który włączany lub wyłączany jest jednym ruchem dźwigni umiejscowionej z tyłu jego korpusu. Ten kołowrotek karpiowy z wolnym biegiem poradzi sobie w każdych warunkach i da radę w walce z największymi okazami.

Producent: 

Mikado

Kategoria: 

Wolny Bieg

Podobne produkty: 

Wolny Bieg Mikado

Brak komentarzy.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: