Fotel wędkarski AK-KZ040 Jaxon

OCENA:
4.1/5 (ocen: 47)
 
Duży i wygodny fotel wędkarski. Fotel bez ograniczeń wagowych. Wygodne siedzisko wędkarskie to podstawa o której często zapominamy i męczymy się siedząc na wiadrach czy innych przedmiotach. Po kilku godzinach na niewygodnym siedzeniu nasz kręgosłup narażony jest na duże zmęczenie. Podczas dłuższych zasiadek warto wyposażyć się w taki fotel, który pozwoli nam w komfortowych warunkach odpocząć na łonie przyrody. Fotel w kolorze zielony.
Produkt dostępny w 1 wariancie

Cena: 353,99 zł

Model wersja wymiary Dostępność Wysyłka Cena ℹ️
AK-KZ040 standard 53 x 54 x 36/94
wysyłka w ciągu 24h1 szt.
24h
353,99 zł
Dodać Odejmować

Duży i wygodny fotel wędkarski. Fotel bez ograniczeń wagowych. Wygodne siedzisko wędkarskie to podstawa o której często zapominamy i męczymy się siedząc na wiadrach czy innych przedmiotach. Po kilku godzinach na niewygodnym siedzeniu nasz kręgosłup narażony jest na duże zmęczenie.

Podczas dłuższych zasiadek warto wyposażyć się w taki fotel, który pozwoli nam w komfortowych warunkach odpocząć na łonie przyrody. Fotel w kolorze zielony.

Producent: 

Jaxon

Kategoria: 

Fotele

Podobne produkty: 

Fotele Jaxon

2017-02-25
Daje radę, nie jest zbyt duży. Podparcia na ręce to wygoda na rybach. Regulowane stopki i siedzenie. Po prawie roku jeszcze nic się nie zepsuło i nic na to nie wskazuje.
Rafał K, Ustka
2014-05-29
Sprzęt niezły jakościowo, ale cena wygórowana.......
Zbigniew D, Poznań
2014-04-14
posiadam bardzo podobny fotel firmy elektrostatyk . kupiłem za mniejsze pieniążki ok 130pln model fr5 do 110kg i jestem zadowolony
Czesław M, Rumia

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: