Podbierak karpiowy Symbol Delphin

OCENA:
3.7/5 (ocen: 7)
 
Podbierak karpiowy Symbol charakteryzuje się nieszablonowym rozwiązaniem kosza, które pierwszy rzut oka rzuca się w oczy brązowa siateczka kosza naszyta na dodatkowo wzmocnione czarne tunele. Jednak jego mocną stroną są ramiona z litego włókna węglowego z wąskimi pływakami na całej długości. Dzięki temu nie ma potrzeby kupowania dodatkowego...

czytaj więcej »

Produkt dostępny w 3 wariantach

Cena od: 300,99 zł

Wybierz model
Model długość [cm] rozmiar Dostępność Wysyłka Cena ℹ️
101001501 180 100 x 100 cm
wysyłka w ciągu 24h2 szt.
24h
300,99 zł
Dodać Odejmować
101001500 180 90 x 90 cm brak
brak
---
101001502 180 110 x 110 cm brak
brak
---

Podbierak karpiowy Symbol charakteryzuje się nieszablonowym rozwiązaniem kosza, które pierwszy rzut oka rzuca się w oczy brązowa siateczka kosza naszyta na dodatkowo wzmocnione czarne tunele. Jednak jego mocną stroną są ramiona z litego włókna węglowego z wąskimi pływakami na całej długości. Dzięki temu nie ma potrzeby kupowania dodatkowego pływaka, a holowanie ryby będzie wygodne nawet bez pomocnika.

Sama siatka ma bardzo drobną strukturę o wymiarach oczek zaledwie 3x3 mm. Każdy połów będzie bezpieczny i nie ma ryzyka jego niechcianej utraty.

Ramiona głowicy zakończone są na końcach łącznikami ze stali nierdzewnej, które umożliwiają łatwe połączenie z rękojeścią.


Dwuczęściowa sztyca jest bardzo efektowną wizualnie częścią podbieraka. Wykonany jest z smukłego włókna węglowego o wystarczającej wytrzymałości, aby wyciągnąć największego karpia.

Rękojeść w miejscach chwytu pokryta jest gumową, antypoślizgową warstwą, dzięki czemu jest wygodny w obsłudze w każdych warunkach. Do dokładnego połączenia z głowicą zastosowano minimalistyczny łącznik ze stali nierdzewnej, który łączy się z rękojeścią za pomocą wzmocnionego klejonego gwintu.

Producent: 

Delphin

Kategoria: 

Karpiowe

Podobne produkty: 

Karpiowe Delphin

Brak komentarzy.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: