Pomocnik Wędkarza
Ten produkt nie jest już dostępny

Przynęta Hybrid Crank Prorex Daiwa

OCENA:
4.4/5 (ocen: 9)
 
Nowy Hybrid Crank łączy zalety woblera z zaletami gumowej imitacji. Korpus z miękkiego silikonu wytwarza w wodzie wibracje znacznie bardziej zbliżone do tych wywoływanych przez żywe ryby. Dodatkowo przy braniu jest to często decydujący moment o dłuższym trzymaniu przez drapieżnika, co zwiększa prawdopodobieństwo skutecznego zacięcia. Dzięki długiemu sterowi wabik błyskawicznie zaczyna pracować na odpowiedniej głębokości. Gumowy korpus porusza...

czytaj więcej »

Model długość [cm] kolor masa [g] Dostępność Cena
15413-001 14 AYU 30
brakbrak
---
15413-010 14 30
brakbrak
---

Nowy Hybrid Crank łączy zalety woblera z zaletami gumowej imitacji. Korpus z miękkiego silikonu wytwarza w wodzie wibracje znacznie bardziej zbliżone do tych wywoływanych przez żywe ryby. Dodatkowo przy braniu jest to często decydujący moment o dłuższym trzymaniu przez drapieżnika, co zwiększa prawdopodobieństwo skutecznego zacięcia. Dzięki długiemu sterowi wabik błyskawicznie zaczyna pracować na odpowiedniej głębokości. Gumowy korpus porusza się w niezwykle atrakcyjny sposób również podczas bardzo powolnym prowadzniu. Prorex Hybrid Crank udowadnia swoją skuteczność w niemal każdej technice prezentacji - sprawdza się w trakcie twitchingu, jerkowania i jednostajnego ściągania.
Konstrukcja Silent (bez grzechotki) szczególnie dobre rezultaty przynosi w mocno obławianych wodach.
Wielkość 14cm nadaje się do połowu sandaczy, szczupaków.
Konstrukcja Hybrid Crank umożliwia szybką wymianę zniszczonego licznymi ataki szczupaków miękkiego korpusu - wystarczy nałożyć od góry na sztywną podstawę wabika. Hybrid Crank sprzedawany jest z dodatkowym ogonem. Model floating - głębokość schodzenia: 2,00m - 3,00m.

Producent: 

Daiwa

Brak komentarzy.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

Rabat - 10%

Zostań stałym klientem
i korzystaj z rabatu 10%

Prezent

do każdego zamówienia

Najniższa cena

dowiedz się więcej

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: