Pomocnik Wędkarza
Ten produkt nie jest już dostępny

Wobler Rover Salmo

OCENA:
4.4/5 (ocen: 16)
 
SALMO ROVER powstał we współpracy z najlepszymi łowcami bassów na kontynencie amerykańskim. Jest mało prawdopodobne aby ta nowa przynęta SALMO nie zwróciła na siebie uwagi fachowców od połowu tego gatunku na całym świecie. Unikalna konstrukcja i wyważenie powoduje, że łowienie ROVERem jest niezwykle łatwe i przyjemne. Jest to typowy, powierzchniowy glider, wyposażony jednak w dodatkowe „umiejętności". Warto też wspomnieć o wyśmienitych...

czytaj więcej »

Model długość [cm] kolor kotwiczki masa [g] wersja zalecana żyłka głębokość nurkowania [m] Dostępność Cena
PSA-RV7CBK 7 CBK 2 x Nr 5 11 pływająca 0.20 mm 0.0
brakbrak
---
PSA-RV7HBL 7 HBL 2 x Nr 5 11 pływająca 0.22 mm 0.0
brakbrak
---
PSA-RV7HP 7 HP 2 x Nr 5 11 pływająca 0.20 mm 0.0
brakbrak
---
PSA-RV7PBO 7 PBO 2 x Nr 5 11 pływająca 0.20 mm 0.0
brakbrak
---
psa-rv7sib 7 SIB 2 x Nr 5 11 pływająca 0.20 mm 0.0
brakbrak
---
PSA-RV7YF 7 YF 2 x Nr 5 11 pływająca 0.20 mm 0.0
brakbrak
---

SALMO ROVER powstał we współpracy z najlepszymi łowcami bassów na kontynencie amerykańskim. Jest mało prawdopodobne aby ta nowa przynęta SALMO nie zwróciła na siebie uwagi fachowców od połowu tego gatunku na całym świecie. Unikalna konstrukcja i wyważenie powoduje, że łowienie ROVERem jest niezwykle łatwe i przyjemne. Jest to typowy, powierzchniowy glider, wyposażony jednak w dodatkowe „umiejętności". Warto też wspomnieć o wyśmienitych walorach aerodynamicznych ROVERa.

Szczególnie zalecamy do połowu: Okoń, szczupak, boleń.

Modelowe łowisko, pora roku i metoda połowu: Płytkie miejsca z wysoką roślinnością podwodną, lato, spinning.

ROVER to przynęta powierzchniowa przystosowana do łowienia wszystkimi, znanymi metodami w tej klasie przynęt. Ślizganie przynęty po powierzchni w przypadku ROVERa to bułka z masłem! Wystarczą jedynie delikatne, cykliczne szarpnięcia szczytówką wędziska. Łatwo wywołać również pracę typową dla poppera. Czasami najlepiej działa jednostajne, szybkie prowadzenie po powierzchni wody. Najskuteczniejsza jest jednak praca powstająca z kombinacji tych trzech metod. W wodach stojących łowimy ROVERem miedzy rzadkimi trzcinami lub nad łąkami podwodnymi. Po wykonaniu rzutu odczekujemy kilka sekund i rozpoczynamy zwijanie żyłki, pozostawiając co kilka metrów przynętę na powierzchni bez ruchu. ROVER to wyśmienita przynęta do połowu boleni i to zarówno w wodach stojących, jak i w rzekach. Najlepsze w rzekach są miejsca o względnie spokojnej wodzie (klatki między główkami, zakola, itp.).

Producent: 

Salmo

Brak komentarzy.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

Rabat - 10%

Zostań stałym klientem
i korzystaj z rabatu 10%

Prezent

do każdego zamówienia

Najniższa cena

dowiedz się więcej

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: