Wobler Ukleja Bonito

OCENA:
4.7/5 (ocen: 6)
 
Wobler Ukleja idealne na polskie wody! Wszystkie modele woblerów Bonito zostały zaprojektowane jako przynęty typowo na polskie wody. Większość z nich to wierne imitacje naturalnego pokarmu naszych rodzimych drapieżników. Także nazwy poszczególnych modeli są typowo polskie - “Okoń”, “Rapa”, “Krąpik” itd. Pod względem kolorystycznym dominują...

czytaj więcej »

Produkt dostępny w 7 wariantach

Cena od: 27,99 zł

Wybierz model
Model głębokość nurkowania [m] długość [cm] kolor Dostępność Wysyłka Cena ℹ️
UKLEJA-5-S-02 1 5 02
wysyłka w ciągu 24h5 szt.
24h
27,99 zł
Dodać Odejmować
UKLEJA-5-S-05 1 5 05
wysyłka w ciągu 24h6 szt.
24h
27,99 zł
Dodać Odejmować
UKLEJA-5-S-07 1 5 07
wysyłka w ciągu 24h5 szt.
24h
27,99 zł
Dodać Odejmować
UKLEJA-5-S-13 1 5 13
wysyłka w ciągu 24h6 szt.
24h
27,99 zł
Dodać Odejmować
UKLEJA-5-S-18 1 5 18
wysyłka w ciągu 24h6 szt.
24h
27,99 zł
Dodać Odejmować
UKLEJA-5-S-30 1 5 30
wysyłka w ciągu 24h5 szt.
24h
27,99 zł
Dodać Odejmować
UKLEJA-5-S-19 1 5 19 brak
brak
---

Wobler Ukleja idealne na polskie wody!


Wszystkie modele woblerów Bonito zostały zaprojektowane jako przynęty typowo na polskie wody. Większość z nich to wierne imitacje naturalnego pokarmu naszych rodzimych drapieżników. Także nazwy poszczególnych modeli są typowo polskie - “Okoń”, “Rapa”, “Krąpik” itd. Pod względem kolorystycznym dominują naturalne barwy o różnej intensywności, choć w ofercie znajduje się także kilka woblerów w bardziej prowokacyjnych, jaskrawych kolorach.


Pod względem ruchu w wodzie woblery Bonito wyróżniają się intensywną pracą i lekkim odejściem w bok, co często prowokuje do brania niezdecydowanego drapieżnika. Wszystkie modele idealnie pracują zarówno ściągane z prądem, jak i pod prąd, oraz w poprzek nurtu. Były testowane na wielu polskich rzekach i wszędzie wypadły świetnie, dlatego z czystym sumieniem polecamy je spinningistom z całego kraju. Choć to woblery typowo rzeczne, mogą pozytywnie Cię zaskoczyć także na wodzie stojącej!Perfekcja w każdym detalu.


Każdy wobler Bonito po wyprodukowaniu jest dokładnie sprawdzany pod względem jakości wykonania oraz pracy w wodzie. Do naszego sklepu trafiają jedynie kompleksowo przetestowane egzemplarze, które całkowicie spełniają oczekiwania ich twórcy, Jacka Wargockiego.


Korpusy woblerów są wykonane z pianki poliuretanowej, dzięki czemu nie nasiąkają wodą i nie tracą swoich właściwości nawet po uszkodzeniu warstwy lakieru. Producent stosuje niezawodne kółka łącznikowe Kostal i kotwice VMC, o których skuteczności chyba nikogo nie trzeba specjalnie przekonywać. Wyniki wędkarzy łowiących na woblery Bonito mówią same za siebie - to najwyższej klasy przynęty z wielkim potencjałem.

Producent: 

Bonito

Brak komentarzy.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: