Ten produkt nie jest już dostępny

Sztuczna przynęta BUOYANT MAGGOT ORAZ CASTER Drennan

OCENA:
4.2/5 (ocen: 11)
 
Buoyant Maggot -Dostępny w trzech różnych rozmiarach może być wykorzystywany z wieloma rodzajami haków aby przygotować przynęty, które będą tonęły, idealnie wyważone lub unoszące się w toni. Można je wykorzystywać z żywymi robakami lub w połączeniu z kukurydzą (prawdziwą lub sztuczną). Idealny na karpie, liny, leszcze. Zapach ananasowy jest skutecznym środkiem wabiącym. Można wzmocnić ten efekt zanurzając w koncentracie. Caster -Można...

czytaj więcej »

Model ilość w opakowaniu [szt.] wersja numer katalogowy Dostępność Wysyłka Cena ℹ️
TGABBM003 27 Maggot 2 69-490-003 brak
brak
---
TGABBC001 28 Caster 69-490-004 brak
brak
---
TGABBM001 27 Maggot 1 69-490-001 brak
brak
---
TGABBM002 27 Maggot 3 69-490-002 brak
brak
---

Buoyant Maggot -Dostępny w trzech różnych rozmiarach może być wykorzystywany z wieloma rodzajami haków aby przygotować przynęty, które będą tonęły, idealnie wyważone lub unoszące się w toni. Można je wykorzystywać z żywymi robakami lub w połączeniu z kukurydzą (prawdziwą lub sztuczną). Idealny na karpie, liny, leszcze. Zapach ananasowy jest skutecznym środkiem wabiącym. Można wzmocnić ten efekt zanurzając w koncentracie.
Caster -Można wykorzystywać same castery lub w połączeniu z przynętami naturalnymi. Ideą jest, aby zrównoważyć hak i ułatwić karpiom, linom i dużym leszczom zlokalizowanie przynęty. Dzięki temu jest więcej brań możliwych do zacięcia. Zapach ananasowy jest skutecznym środkiem wabiącym. Można wzmocnić ten efekt zanurzając w koncentracie.

Producent: 

Drennan

Brak komentarzy.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: