Wobler Thrill TH5, różne kolory Salmo

OCENA:
4.8/5 (ocen: 4)
 
Thrill to odpowiedź firmy Salmo na odwieczny problem rzecznych spinningistów. Boleń : łosoś wód śródlądowych, szybki i piękny jak srebrna błyskawica. Pojawia się jak duch, rozbryzgując wodę i prawie przyprawiając wędkarza o atak serca. I choć rasowy łowca niechętnie przyznaje, że jakiejś ryby złowić nie potrafi, to właśnie chyba o boleniach...

czytaj więcej »

Produkt dostępny w 9 wariantach

Cena od: 42,99 zł

Wybierz model
Model długość [cm] masa [g] wersja kolor Dostępność Wysyłka Cena ℹ️
QTH002 5 6.5 tonąca BF
wysyłka w ciągu 24h1 szt.
24h
42,99 zł
Dodać Odejmować
QTH004 5 6.5 tonąca OB
wysyłka w ciągu 24h7 szt.
24h
42,99 zł
Dodać Odejmować
QTH001 5 6.5 tonąca HBL
wysyłka w 48h2 szt.
48h
42,99 zł
Dodać Odejmować
QTH003 5 6.5 tonąca RBL
wysyłka w 48h3 szt.
48h
42,99 zł
Dodać Odejmować
psa-th5sbmb 5 6.5 tonąca BMB brak
brak
---
psa-th5sbmg 5 6.5 tonąca BMG brak
brak
---
PSA-TH5SGF 5 6.5 tonąca GF brak
brak
---
PSA-TH5SSFF 5 6.5 tonąca SFF brak
brak
---
PSA-TH5SSGH 5 6.5 tonąca SGH brak
brak
---

Thrill to odpowiedź firmy Salmo na odwieczny problem rzecznych spinningistów. Boleń : łosoś wód śródlądowych, szybki i piękny jak srebrna błyskawica. Pojawia się jak duch, rozbryzgując wodę i prawie przyprawiając wędkarza o atak serca. I choć rasowy łowca niechętnie przyznaje, że jakiejś ryby złowić nie potrafi, to właśnie chyba o boleniach najczęściej mówiono, że są nie do złowienia. Mówiono, bo Thrill ten problem rozwiązał. Pracuje drobno, dokładnie imitując kilkucentymetrową uklejkę. Jest smukły i ciężki, długim wędziskiem dobrej klasy można go posłać nawet na odległość 70 metrów. Ta przynęta ma wszystko, czemu boleń nie potrafi się oprzeć.

Szczególnie zalecany do połowu: Boleń, troć morska (model 9 cm).
Modelowe łowisko, pora roku i metoda: rzeki, jeziora, zbiorniki zaporowe, w których występuje boleń; od maja do grudnia; spinning lub casting, szybkie prowadzenie woblera tuż pod powierzchnią wody.

Jak łowić na THRILLa. Pomimo tego, że jest to przynęta tonąca, powinna być prowadzona tuż pod powierzchnią wody, i to w bardzo szybkim tempie. Natychmiast po rzucie, kiedy wobler dotknie powierzchni wody, należy rozpocząć szybkie zwijanie linki, trzymając szczytówkę wędziska wysoko w górze. Zaleca się stosowanie kołowrotków o dużym przełożeniu (6:1 lub wyższym).

Producent: 

Salmo

Metody wędkarstwa: 

Wędkarstwo spinningowe

2016-03-14
Do Aleksandra T z Łodzi
Ja widzialem bolenie w jeziorze i nawet moj kolega zlowil jednego przy mnie
Piotr W, Warszawa
2015-06-12
To nie prawda, że Thrill jest woblerem specjalistycznym. Łowię obecnie wyłącznie w jeziorach, gdzie bolenia jeszcze nikt nigdy nie widział i nie zobaczy. Za to Thrilla 5cm upodobały sobie okonie - walą w niego jak opętane, może dla tego, że w kolorze RBL przypomina narybek sandacza, którego tu jest dość sporo. Podobnie sandacze też nie omijają tej przynęty. Ja mam dużą sympatię dla tego produktu.
Aleksander T, Łódź

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: