Pomocnik Wędkarza

POJEMNIK WODOODPORNY Dragon Hells Anglers Dragon

OCENA:
4.3/5 (ocen: 9)
 
POJEMNIK BEZ AKCESORIÓW WIDOCZNYCH NA ZDJĘCIU!  Wodoodporne pojemniki Dragon Hells Anglers pozwolą zabezpieczyć narażone na zamoczenie rzeczy na łodzi, na plaży czy na gruntowej zasiadce. Wykonane są z mocnego, całkowicie nieprzemakalnego materiału PVC. Największy z pojemników ma wzmocnione, całkowicie sztywne ścianki i solidną pokrywę. W środku znajduje się dodatkowy,wyjmowany płaski zbiornik, z przeźroczystą pokrywą, zamykany na zamek...

czytaj więcej »

Produkt dostępny w 3 wariantach

Cena od: 99,99 zł

Wybierz model
Model rozmiar Dostępność Cena
CJU-94-05-002 M
wysyłka w ciągu 24h2 szt.
99,99 zł
Dodać Odejmować
CJU-94-05-003 L
do 5 dni roboczych
273,99 zł
Dodać Odejmować
CJU-94-05-001 S
brakbrak
---

POJEMNIK BEZ AKCESORIÓW WIDOCZNYCH NA ZDJĘCIU! Wodoodporne pojemniki Dragon Hells Anglers pozwolą zabezpieczyć narażone na zamoczenie rzeczy na łodzi, na plaży czy na gruntowej zasiadce. Wykonane są z mocnego, całkowicie nieprzemakalnego materiału PVC.

Największy z pojemników ma wzmocnione, całkowicie sztywne ścianki i solidną pokrywę. W środku znajduje się dodatkowy,wyjmowany płaski zbiornik, z przeźroczystą pokrywą, zamykany na zamek błyskawiczny. Mniejsze pojemniki wykonane są z takiego samego tworzywa, ale o mniejszej grubości, tak, aby można je było złożyć w bagażu i wykorzystać dopiero na łowisku. W razie konieczności nadają się także do wymieszania zanęty. Wszystkie pojemnik bardzo łatwo umyć, żaden rodzaj zabrudzeń nie przylega do ich ścianek. Olbrzymią zaletą takich pojemników jest możliwość postawienia ich na dnie łodzi, kiedy zbierze się w niej woda przy ulewnym deszczu. W takiej sytuacji dno pojemnika w 100% zabezpiecza przed zamoknięciem schowane w nim rzeczy.

Producent: 

Dragon

Kategoria: 

Pojemniki

Podobne produkty: 

Pojemniki Dragon

Brak komentarzy.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: