Pudełko Wędkarskie S Line RM-114 Jaxon

OCENA:
4.5/5 (ocen: 2)
 
Pudełko Wędkarskie S Line RM-114 to przezroczyste pudełko wykonane z połączenia polipropylenu oraz materiału ABS. W tym modelu zastosowaliśmy liczne wyżłobienia na ściankach i 12wymiennych przegród, które możemy podzielić na 15 niezależnych komór do przechowywania różnej wielkości przynęt i akcesoriów. Pudełka Intelligent Tackle Boxes...

czytaj więcej »

Produkt dostępny w 1 wariancie

Cena: 25,99 zł

Model wymiary Dostępność Wysyłka Cena ℹ️
RM-114 21 x 15 x 4 cm
wysyłka w ciągu 24h7 szt.
24h
25,99 zł
Dodać Odejmować

Pudełko Wędkarskie S Line RM-114 to przezroczyste pudełko wykonane z połączenia polipropylenu oraz materiału ABS. W tym modelu zastosowaliśmy liczne wyżłobienia na ściankach i 12wymiennych przegród, które możemy podzielić na 15 niezależnych komór do przechowywania różnej wielkości przynęt i akcesoriów.


Pudełka Intelligent Tackle Boxes S-Line

Grupa profesjonalnych pudełek doskonale wypełniających potrzeby każdego wędkarza. Wykonane z wysokiej jakości materiałów: polipropylenu lub połączenia polipropylenu z materiałem ABS, które zapewniają odporność na odkształcenia i uszkodzenia powstające podczas transportu lub aktywnego wędkowania. Dostępne w różnych rozmiarach, kolorach i konfiguracjach. Część modeli z tej serii posiada specjalny system wyżłobień oraz wyjmowane przegrody, co ułatwia dostosowanie wnętrza do rodzaju i wielkości przynęt lub akcesoriów. Pudełka łączą nowoczesną estetykę oraz wysoką funkcjonalność.

Producent: 

Jaxon

Kategoria: 

Pudełka

Podobne produkty: 

Pudełka Jaxon

Brak komentarzy.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: