Ten produkt nie jest już dostępny

Skrzynka VS-8050 Versus

OCENA:
3.8/5 (ocen: 34)
 
Absolutny top wśród skrzynek wędkarskich. Tu wszystko jest doskonałe: konstrukcja, design, wytrzymałość, trwałość, pakowność. To prawdziwy król skrzynek wędkarskich, który sprosta najcięższym wyzwaniom. Główna komora posiada dwie przegrody z możliwością dowolnej konfiguracji dzięki ośmiu wymiennym ściankom. Zmieścimy tutaj np. zapasowe kołowrotki, żyłki, plecionki, kompaktowy aparat fotograficzny plus prowiant. Cztery ruchome przegrody są...

czytaj więcej »

Model wymiary Dostępność Wysyłka Cena ℹ️
JME-VS-8050 54,2 x 30 x 39,7 cm brak
brak
---

Absolutny top wśród skrzynek wędkarskich. Tu wszystko jest doskonałe: konstrukcja, design, wytrzymałość, trwałość, pakowność. To prawdziwy król skrzynek wędkarskich, który sprosta najcięższym wyzwaniom.

Główna komora posiada dwie przegrody z możliwością dowolnej konfiguracji dzięki ośmiu wymiennym ściankom. Zmieścimy tutaj np. zapasowe kołowrotki, żyłki, plecionki, kompaktowy aparat fotograficzny plus prowiant. Cztery ruchome przegrody są użebrowane i służą do przechowywania najczęściej używanych przynęt sztucznych. Po usunięciu przegród w komorze głównej zmieścimy aż 7 pudełek typu "L" + 2 pudełka "820" + 1 pudełko "4060". To optymalna konfiguracja doskonale wykorzystująca całą powierzchnie. Pod komorą główną znajdują się cztery szuflady przeznaczone na przynęty sztuczne z możliwością konfiguracji przegródek. Szufladę można łatwo zastąpić pudłami "3045". W tym celu należy pociągnąć ją do siebie trzymając za prawy bok. Komora szuflad jest zabezpieczona przednim panelem z poliwęglanu, który po otwarciu chowa się w podłodze skrzynki. Na samej górze znajdziemy jeszcze dodatkowy pojemnik na mniejsze akcesoria.

Skrzynia jest wzmocniona bocznymi listwami z aluminium i może służyć jako siedzenie. Przemyślane i bardzo solidne zamknięcia w 100% zabezpieczają przed przypadkowym otwarciem nawet przy dużym obciążeniu komór. Na spodzie znajdziemy antypoślizgowe nóżki utrzymujące skrzynie w miejscu nawet na mokrej powierzchni. Możliwość zapięcia paska transportowego na bocznych uchwytach.
Wymiary (dł./szer./wys.): 54,2 x 30 x 39,7 cm.

Producent: 

Versus

Kategoria: 

Skrzynki

Podobne produkty: 

Skrzynki Versus

2021-04-07
Jak to przystało na japońskie produkty-perfekcja na każdym kroku.
10/10 warta każdego grosza
Lukasz O, Dublin 11
2016-04-16
Jak w opisie król jest tylko jeden. Wcześniej nie mogłem się pomieścić w plecak z 3 dużymi pudła mi + kilka małych. Przełożyłem wszystko i weszło by jeszcze 3 razy tyle..... można siadać . Miejsca full. Także super produkt , polecam
Adam C, Legnica

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Jeśli znalazłeś błąd w opisie lub parametrach technicznych prosimy o przesłanie nam swojej uwagi:
  Zgłoś błąd w opisie

30 dni

Masz 30 dni na zwrot i wymianę towaru

Zobacz również: